Zestawy do programowania

Jeżeli Twoje dziecko marzy o zostaniu programistą i brakuje mu odpowiednich narzędzi do zabawy, koniecznie sprawdź nasze zestawy do programowania. Dzięki nim maluszek nauczy się podstaw tajemnej sztuki programowania, co z pewnością wpłynie na jego rozwój inteligencji. Zabawki tego typu to również spore wyzwanie, ponieważ na dziecko czeka szereg mniej lub bardziej skomplikowanych łamigłówek, na które trzeba poświęcić trochę czasu.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Jeżeli Twoje dziecko marzy o karierze programisty, matematyka, lub po prostu fascynują go roboty, wyzwania i rozwiązywanie łamigłówek, nad którymi może spędzać nawet długie godziny w ciągu dnia, koniecznie sprawdź poniższą kategorię, w której znajdziesz ciekawe zabawki dla informatyka w kompletach, pełne różnorodnych narzędzi, dzięki którym maluszek w przystępny sposób pozna świat robotyki i informatyki.

Zestawy do programowania dla dzieci

Komplety do nauki programowania to świetne prezenty zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, które przypadną do gustu niemal każdemu maluchowi, którego ulubionym zajęciem jest rozwiązanie programów, zagadek i łamigłówek, nie tylko tych matematycznych! Przystępna forma, w jakiej tworzone są zestawy do programowania sprawia, że zabawa jest dużo ciekawsza, niż przy wykorzystaniu standardowych zabawek i trwa zdecydowanie dłużej. Przedstawiamy najciekawsze komplety renomowanej marki Clementoni, która słynie ze swoich najlepszych, inteligentnych zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku.

W zestawach dla małego programisty znajdziesz przyrządy i akcesoria, które skutecznie pomogą dziecku rozpocząć edukacyjną przygodę z branżą robotyki oraz informatyki, które w dzisiejszym świecie są niemal niezbędne. Nauka programowania nie musi być jednak nudna! Dzięki dostosowaniu tego typu zabawek oraz ich funkcji do dziecięcych preferencji, wymagań i możliwości, zabawa przy ich użyciu to świetny sposób na nudę, który potrafi wciągnąć na długie godziny.

Komplety z robotami dla najmłodszych

Wśród zestawów do programowania znajdziemy także inteligentne zabawki rozwojoweinteraktywne roboty do zabawy z całym kompletem akcesoriów, które cieszą się największą popularnością wśród dzieci z niemal każdego przedziału wiekowego. Możliwość nie tylko programowania, ale również tworzenia i projektowania własnych robotów sprawia, że zabawki te są multifunkcjonalne, niezwykle uniwersalne, a do tego bardzo fascynujące, dzięki czemu skutecznie zachęcają dziecko do nauki, która może odbywać się zarówno w domu, jak i na świeżym powietrzu – ogród to świetne miejsce, by przetestować możliwości kompletów z robotami do programowania.

Z myślą o najmłodszych fanach informatyki komplety do programowania charakteryzują się możliwością wyboru modelu robota, którego chcemy zbudować, a do którego dodatkowo dołączonych jest wiele komponentów wymiennych – w niektórych zestawach znajdziemy ich nawet ponad 250!

Inteligentne zabawki i nie tylko

Oprócz zabawek dla informatyka, programisty i matematyka, posiadamy także wiele innych, ciekawych produktów, które skutecznie pomogą rodzicom w rozwijaniu umiejętności, pasji i zainteresowań pociech w różnym wieku, o różnych preferencjach. Na szczególną uwagę zasługują zabawki dla mechanika oraz zabawki dla montera, takie jak zabawkowe silniki do skręcania, narzędzia mechanika do zabawy oraz zabawkowe wiertarki, które pozwalają maluchom bezpiecznie i bezproblemowo majsterkować w trakcie zabawy.

Polecamy także stetoskopy dla dzieci, zestawy przyrodnika, telefony zabawki dla dzieci, zabawkowe mikrofony, zabawkowe zestawy do sprzątania oraz poręczne lornetki dla dzieci, które cieszą się największa popularnością wśród naszych małych i dużych klientów.