Cena

Cena

  • 29,00 zł - 317,00 zł

Wiek

Wiek

Płeć

Płeć

Producent

Producent

Kolor dominujacy

Kolor dominujacy

Akcesoria policjanta

Zabawa w policjanta budzi ogromną radość i jest powodem niesamowitej frajdy! To również doskonała okazja, aby nabrać sprawności fizycznej na świeżym powietrzu. Przedstawiamy kolorowe i w pełni funkcjonalne akcesoria dla małego policjanta. Oryginalny pomysł na prezent z okazji urodzin dla każdego małego chłopca lub dziewczynki.

Aktywne filtry

Zabawki dla policjanta

Jeżeli Twoje dziecko uwielbia spędzać godziny na zabawie w policjanta – koniecznie spraw mu zabawkowe akcesoria policyjne, dzięki którym zabawa będzie jeszcze ciekawsza! W naszym sklepie znajdziesz oryginalne zabawki policyjne, takie jak policyjny lizak sygnalizacyjny czy plecak policyjny z akcesoriami Ben & Sam. Dysponujemy zabawkami policyjnymi wyłącznie sprawdzonych marek, np. Klein, Hasbro czy Nicola. Jeżeli chcesz jeszcze bardziej rozbudować arsenał swojego malucha, kupisz u nas także zabawkowe lizaki policyjne, kajdanki oraz pistolety do zabawy. Kompleksowym rozwiązaniem może okazać się zakup zestawu policjanta, składającego się z kamizelki, kajdanków i karabinu dla dzieci. W kategorii pistoletów policyjnych, polecamy różne modele wyrzutni, takie jak wyrzutnia Nerf Elite 2.0 Warden DB-8.

Akcesoria dla policjanta

Zamów już teraz w pełni bezpieczne i dopasowane do konkretnego wieku dziecka, akcesoria policyjne. Te oryginalne zabawki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu posłużą dziecku podczas wielu godzin zabaw w domu lub w ogrodzie.