Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 269,00 zł - 1 089,00 zł

Motocykle

Sportowe zacięcie i fascynacja motocyklami to idealne połączenie zainteresowań małego dziecka. Maluszek poznaje jednocześnie reguły wielu gier zespołowych i indywidualnych, a także aktywnie spędza czas na świeżym powietrzu. Właśnie na takie okazje przygotowaliśmy zabawkowe motocykle dla dzieci, motorki biegowe oraz pojazdy na akumulator. Dzięki nim dziecko może poczuć się niczym prawdziwy motocyklista, a jazda na dedykowanych jednośladach dodaje profesjonalizmu oraz pewności siebie.

Aktywne filtry

Motocykle dla dzieci

Jeżeli Twoja pociecha jest zafascynowana sportami indywidualnymi, pojazdami mechanicznymi lub po prostu sam widok jednośladów wywołuje na jego twarzy uśmiech, koniecznie sprawdź, znajdujące się w powyższej kategorii motocykle dla dzieci, renomowanych marek Falk oraz Ramiz, które tworzone są z myślą o wszystkich małych sportowcach, mechanikach i kierowcach! Oferujemy szeroki wybór zabawkowych motocykli dziecięcych, wśród których znajdziesz zarówno motorki biegowe, jak i pojazdy zasilane akumulatorowo.

Spraw, aby Twoje dziecko poczuło się jak prawdziwy zawodowiec! Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i czynności, które wykonują oni na co dzień, dlatego nikogo nie dziwi, że zabawkowe motocykle, które odwzorowują już nie tylko prawdziwe pojazdy, ale również marki i modele, cieszą się dużym zainteresowaniem niemal każdego maluszka.

Zabawkowe motocykle do zabawy

Motocykle dla dzieci uwielbiane są zarówno przez chłopców, jak i dziewczynki. Dzięki swojej unikalności sprawdzą się zarówno jako prezent na Dzień Chłopaka, jak i urodziny, imieniny, czy nawet święta. Jeździki pozwalają na aktywną zabawę przez długie godziny, która nie tylko rozwija pasje i zainteresowania, ale także pozytywnie wpływa na dziecięce zdolności motoryczne, koordynację ruchową, kondycję oraz siłę mięśni. To jednak nie wszystko! Pojazdy dla dzieci na akumulator to świetne urozmaicenie zabawy na świeżym powietrzu, które jest dodatkowo sposobem na doskonalenie zdolności poznawczych, wyobraźni i kreatywności każdej małej pociechy.

W sklepie Namileo znajdziesz motorki dla dzieci wykonane z dbałością o najmniejsze detale, które są doskonałym odwzorowaniem swoich większych odpowiedników. Duża szczegółowość dziecięcych motocykli oraz różnorodność dostępnych modeli pozwala maluchowi poznać podstawowe funkcje i zastosowanie prawdziwych jednośladów oraz w sposób adekwatny do wieku dziecka, czyli poprzez zabawę, wprowadzi go do świata zawodowych kierowców, sportowców i mechaników.

Zabawki sportowe i nie tylko

Zabawkowe motocykle to nie wszystkie jeździki dla dzieci dostępne w naszym asortymencie. Polecamy także zabawkowe quady, gokarty do zabawy oraz dziecięce skutery, które skutecznie urozmaicą sporty indywidualne, spacery, a także zabawy w ogrodzie i na podwórku.

Na szczególną zabawę zasługują także inne zabawki sportowe z naszego asortymentu, takie jak piłki, kosze do koszykówki dla dzieci, zabawkowe baseny i pontony oraz dziecięce narty, które skutecznie pomagają rodzicom w zachęcaniu dzieci do aktywności fizycznej w domu i na świeżym powietrzu.