Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 6,00 zł - 90,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Akcesoria strażackie

Zawód strażaka jest niezwykle niebezpieczny, ale jednocześnie bardzo potrzebny. Nic dziwnego, że małe dzieci marzą o zostaniu strażakiem w przyszłości. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy specjalne akcesoria strażackie, które wiernie odwzorowują sprzęt i narzędzia wykorzystywane na co dzień przez strażaków. Zabawkowe akcesoria strażackie dla dzieci obejmują m.in. lizaki drogowe, gaśnice, hełmy, siekierki i latarki. Wszystkie te produkty dostosowane zostały do kilkuletnich dzieci i posiadają wszelkie niezbędne atesty bezpieczeństwa.

Aktywne filtry

Akcesoria zabawkowe dla strażaka

Jeżeli Twoja pociecha jest zafascynowana pracą strażaków i uwielbia naśladować ich podczas swoich codziennych zabaw, koniecznie sprawdź edukacyjne zabawki dla strażaka, które znajdziesz w powyższej kategorii. Podstawowe przyrządy, narzędzia i gadżety, jakich używają prawdziwi zawodowcy, to marzenie niejednego malucha, dlatego zabawkowe akcesoria dla strażaków renomowanych marek Klein, Nicola, Rolly Toys oraz Simba, tworzone są z myślą o najmłodszych dzieciach, chcących zostać prawdziwymi zawodowcami.

Wśród dostępnych akcesoriów znajdują się takie przyrządy jak strażackie hełmy dla dzieci, lizaki drogowe do zabawy, zabawkowe sikawki oraz zabawkowe gaśnice do gaszenia pożarów, które wykonano z wysokiej jakości materiałów, dokładnie odwzorowując prawdziwe przyrządy używane na co dzień przez zawodowych strażaków, dzięki czemu poznanie ich podstawowych funkcji oraz zastosowań jest proste i odbywa się w sposób przystępny dla dzieci, czyli poprzez zabawę. Aby korzystanie z akcesoriów było proste i przyjemne, ich rozmiary, waga oraz krawędzie, a nawet uchwyty dopasowano do małych, dziecięcych rączek, co gwarantuje długie godziny nieprzerwanej zabawy.

Zabawkowe akcesoria strażaka

Niemal każda zabawa może być niezwykle rozwijająca i to niezależnie od etapu rozwoju oraz wieku dziecka, dlatego warto nie tylko w niej towarzyszyć, ale także urozmaicać ją przy użyciu wszelkiego rodzaju zabawek edukacyjnych, takich jak na przykład prezentowane w tej kategorii akcesoria strażackie, które skutecznie pomagają rozwijać nie tylko dziecięce pasje i zainteresowania, ale także umiejętności istotne w późniejszych latach życia maluszka.

Zabawa w strażaka i gaszenie pożarów przy użyciu akcesoriów strażackich to świetne zabawy ruchowe, w trakcie których rozwijana jest dziecięca motoryka, koordynacja ruchowa oraz kondycja, szczególnie, jeśli aktywności te mają miejsca na świeżym powietrzu – w ogródku lub piaskownicy, co jest całkowicie możliwe dzięki solidnemu wykonaniu. Edukacyjne akcesoria strażackie pozytywnie wpływają także na dziecięce umiejętności miękkie, takie jak kreatywność, wyobraźnia oraz pomysłowość.

Zabawki dla strażaka i nie tylko

Koniecznie sprawdź także inne zabawki dla strażaka, takie jak zabawkowe wozy strażackie, kostiumy strażaka dla dzieci oraz bogato wyposażone zestawy strażaka do zabawy, które będą spełnieniem marzeń dla każdego malucha zafascynowanego codzienną pracą strażaka.

Z myślą o dzieciach zainteresowanych innymi branżami, przygotowaliśmy także zabawkowe stetoskopy, czołgi dla dzieci, figurki żołnierzy, skrzypce dla dzieci, zabawkowe lornetki oraz zestawy przyrodnika, które cieszą się największą popularnością wśród naszych małych i dużych klientów.