Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 29,00 zł - 800,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Narzędzia monterskie

Zabawa w małego montera już teraz może przebiegać w pełni bezpiecznie i z niesamowitą frajdą! Przedstawiamy zabawkowe narzędzia monterskie dla małych dzieci, które w atrakcyjny sposób przybliżą maluszkowi charakterystykę pracy montera w prawdziwym życiu. Polecamy m.in. zabawkowe walizki i pasy z narzędziami, drewniane zestawy narzędzi a także zabawkowe warsztaty składające się z wielu elementów. Wszystkie oferowane przez nas dziecięce narzędzia monterskie wykonane zostały z wysokiej jakości, nietoksycznych materiałów. Dodatkowo posiadają zaokrąglone krawędzie, przez co zabawa nimi jest w 100% bezpieczna.

Aktywne filtry

Zabawkowe narzędzia monterskie dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko uwielbia przyglądać się drobnym pracom naprawczym w domu i chciałby w przyszłości zostać zawodowym monterem, koniecznie sprawdź nasza ofertę zabawkowych narzędzi monterskich dla dzieci, dzięki którym maluszek poczuje się jak prawdziwy majster. Zabawki dla montera są wyjątkowym prezentem na każdą okazję i gwarantują długie godziny nieprzerwanej zabawy.

Narzędzia monterskie, tworzone z myślą o najmłodszych, są świetnymi zabawkami edukacyjnymi, które wspomogą malucha w dalszym rozwoju. Odgrywanie roli zawodowego montera przy pomocy narzędzi dla dzieci rozwija nie tylko wyobraźnię i kreatywność, ale także umiejętności logicznego myślenia, umiejętności konstrukcyjne, a także poprawia koncentrację oraz koordynację wzrokowo-ruchową, a to wszystko w najbardziej naturalny dla dziecka sposób – poprzez zabawę.

Narzędzia monterskie do zabawy

Oferujemy wysokiej jakości narzędzia monterskie Bosch do zabawy, również w zestawach, takie jak zabawkowe wkrętarki i wiertarki dla dzieci, szlifierki do zabawy, a także miniaturowe plastikowe młotki, piły, a także klucze i śrubokręty do zabawy renomowanych marek Klein, Smoby, Rubbabu oraz Classic World. Wszystkie narzędzia i akcesoria monterskie do zabawy, które znajdziesz w naszym asortymencie, są przystosowane specjalnie pod dziecięce wymagania – zabawki te nie posiadają ostrych krawędzi, więc są całkowicie bezpieczne, a co więcej ich waga i rozmiary pozwalają dziecku używać ich bez problemu nawet przez długie godziny.

Narzędzia monterskie do zabawy w odgrywanie ról są świetnym, szczegółowym odwzorowaniem prawdziwych akcesoriów monterskich – posiadają ruchome elementy i są w pełni funkcjonalne, więc dziecko podczas zabawy pozna podstawowe działanie elektronarzędzi i przyrządów potrzebnych dorosłemu majsterkowiczowi oraz dowie się, jak wygląda praca montera. Maluszek będzie mógł zaangażować się w pomoc rodzicom i wziąć udział w drobnych, codziennych naprawach domowych, dzięki czemu poczuje się jak prawdziwy zawodowiec!

Zabawki edukacyjne dla każdego

Czy narzędzia monterskie to jedyna zabawki edukacyjne jakie znajdziesz w sklepie internetowym namileo.com? Zdecydowanie nie! Oferujemy także zabawki o odmiennej tematyce, nawiązujące do zawodów z innych branż, takie jak zabawkowe stetoskopywiertarko-wkrętarki dla dzieci, w pełni funkcjonalne lornetki dla dzieci, mikrofony do zabawy oraz telefony zabawki dla dzieci, dzięki którym wspomożesz rozwój swojego maluszka.