Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 34,00 zł - 80,00 zł

Lampy

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i ich codzienne obowiązki, które niejednokrotnie wiążą się z koniecznością użycia czołówki, lampy przegubowej lub innego rodzaju latarek. Przedstawiamy lekkie, poręczne lampy dla dzieci, które są w pełni funkcjonalne i gwarantują nieprzerwaną zabawę także po zachodzie słońca.

Aktywne filtry

Latarki i lampy do zabawy

Lampy i latarki dla dzieci to niezastąpiony element wyposażenia każdego małego majsterkowicza, który umożliwi świetną zabawę o każdej porze dnia. Dzięki światłu LED mały majsterkowicz bez problemu oświetli każdy kąt i pomieszczenie, w którym chciałby wykorzystać swoje zabawkowe narzędzia monterskie. Spraw, aby Twoje dziecko poczuło się jak prawdziwy zawodowiec i wybierz zabawkowe akcesoria monterskie odpowiadające jego potrzebom.

Zabawkowe lampy i latarki dla dzieci w sposobie działania nie różnią się od prawdziwych odpowiedników, dzięki czemu maluszek podczas zabawy przy ich pomocy zrozumie, w jaki sposób działają i jak wykorzystać ich podstawowe funkcje. Niemniej jednak lampy dla dzieci charakteryzuje kilka istotnych cech – są one mniejsze i znacznie lżejsze, a uchwyty, zarówno w lampach czołowych, jak i przegubowych, dopasowane są specjalnie do dziecięcych rozmiarów, dzięki czemu są to wspaniałe zabawki dla montera w każdym wieku.

Lampy zabawki dla dzieci

W sklepie internetowym namileo.com znajdziesz zabawkowe lampy przegubowe oraz lampy czołowe dla dzieci Bosch sprawdzonej marki Klein, posiadające liczne funkcje, dzięki którym maluszek pokona swój strach przed ciemnością i bez przeszkód zaspokoi swoją ciekawość świata również po zachodzie słońca. Lampki i latarki tworzone specjalnie z myślą o dzieciach idealnie sprawdza się na popołudniowym spacerze, ale bez problemu można bawić się nimi również w domu.

Zabawki, które znajdziesz w tej kategorii są wykonane z wysokiej jakości materiałów, a gładko zakończone krawędzie zapewniają bezpieczne użytkowanie dzieciom już od 3 roku życia. Latarki i lampy dla najmłodszych są idealnym urozmaiceniem każdego rodzaju zabaw i świetnie komponują się z innymi zabawkami dla montera, takimi jak wiertarko-wkrętarki do zabawy, wkrętarki dla dzieci czy zabawkowe szlifierki.

Zabawki dla majsterkowicza

Jakie jeszcze zabawki edukacyjne będą świetnym prezentem dla małego majsterkowicza? Niezależnie od wieku dziecka warto przyjrzeć się sprawdzonym produktom renomowanych marek, wśród których znajdziesz takie przyrządy jak zabawkowe wiertarki i wyrzynarki dla dzieci, a także szlifierki do zabawy i inne, przeróżne zabawkowe narzędzia dla dzieci związane z pracą na budowie.

To jednak nie wszystko! W trosce o małych pasjonatów innych zawodów zapewniamy także szeroki wybór innych zabawek, takich jak stetoskopy dla dzieci, zabawkowe czołgi, skrzypce do zabawy, funkcjonalne lornetki dla dzieci, figurki żołnierzy, a nawet zestawy do sprzątania dla dzieci, na które warto zwrócić szczególną uwagę.