Cena

Cena

  • 494,00 zł - 495,00 zł

Kierowca autobusów turystycznych

Dalekie podróże i wyprawy od zawsze są obiektem zainteresowań wielu małych dzieci. Jazda autobusem i oglądanie widoków za oknem to niesamowita frajda. Na szczęście już nie musisz zabierać maluszka w daleką podróż autobusem, aby przybliżyć mu charakterystykę pracy kierowcy autobusów turystycznych. Możesz rozbudzać jego pasję do tego typu pojazdów za pomocą specjalnych zabawek dla dzieci. W naszej ofercie znajdziesz m.in. modele piętrowych autobusów turystycznych, które wiernie odwzorowują prawdziwe kształty tych dużych pojazdów.

Aktywne filtry

Zabawkowe autobusy turystyczne

Każdy mały mechanik, podróżnik i fan pojazdów mechanicznych, który wpada w zachwyt na widok autokarów turystycznych, zainteresuje się dostępnymi w naszym sklepie zabawkami dla kierowcy autobusów. Renomowane marki Media Rodzina, Olesiejuk oraz Siku z myślą o maluchach w każdym wieku, przygotowały wysokiej jakości pojazdy, akcesoria i inne zabawki, które wspaniale urozmaicą czas wolny oraz pomogą rozwijać pasje i zainteresowania Twojego małego kierowcy autobusów turystycznych.

Zabawki dla kierowcy, a w tym również autobusy, busy i autokary, są solidnymi miniaturkami prawdziwych pojazdów, wykonanymi z dbałością o najmniejsze detale. Perfekcyjne odwzorowanie zewnętrznych i wewnętrznych części prawdziwych pojazdów oraz pełna funkcjonalność pozwalają dziecku zapoznać się z podstawowym działaniem i zastosowaniem ich większych odpowiedników. To jednak nie wszystko! Zabawkowe autobusy to także przystępny dla dzieci sposób na naukę podstawowych zasad ruchu drogowego.

Autobusy turystyczne dla małego kierowcy

Zabawkowe autobusy turystyczne są świetnym urozmaiceniem zabawy na świeżym powietrzu – dzięki ich uniwersalności bez problem mogą być wykorzystane zarówno w ogrodzie, jak i piaskownicy, a nawet podczas spaceru. Wykonanie z wytrzymałych tworzyw sztucznych pozwala na ich dokładne wyczyszczenie i ponowną zabawę w domu, bez obawy o dodatkowy bałagan. Co więcej, zabawki dostępne w powyższej kategorii skutecznie pomagają rodzicom w rozwijaniu ważnych umiejętności ich pociech, takich jak koordynacja ruchowa, motoryka, wyobraźnia, a także kreatywność.

Spraw, by Twoje dziecko poczuło się jak prawdziwy, zawodowy kierowca! Polecamy także zabawki dla kierowcy autobusów szkolnych oraz zabawki dla kierowcy autobusów pasażerskich – wyjątkowe prezenty dla wszystkich małych fanów pojazdów mechanicznych, które znajdą swoich zwolenników zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek.

Zabawki dla dzieci w każdym wieku

W sklepie Namileo znajdziesz szeroki wybór tematycznych zabawek edukacyjnych, które pomagają rodzicom rozwijać wszelkiego rodzaju pasje i zainteresowania ich pociech. Na szczególną uwagę zasługują zabawki dla przyrodnika, idealne na każdą wyprawę. Znajdziesz wśród nich zabawkowe lornetki, kompasy dla dzieci, a nawet teleskopy do zabawy i dziecięce mikroskopy, które działają dokładnie tak, jak profesjonalne przyrządy zawodowców.

Koniecznie sprawdź także najpopularniejsze zabawki edukacyjne, takie jak stetoskopy dla dzieci, zabawkowe telefony oraz dziecięce skrzypce, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających maluszkach.