Mikroskopy

Małe dzieci uwielbiają obserwować i poznawać otaczający je świat. Nic dziwnego, że wszelkiego rodzaju przyrządy optyczne, takie jak mikroskopy wzbudzają w nich garść ciekawości i fascynacji. Jeżeli Twój maluszek interesuje się światem w skali makro, to koniecznie sprawdź oferowane przez nasz sklep mikroskopy dla dzieci. Wszystkie oferowane przez nas modele mikroskopów przeznaczone są do obserwowania niewielkich przedmiotów w sporym powiększeniu. Wyróżniają się dobrymi parametrami optycznymi, a jednocześnie zachwycają swoją atrakcyjną ceną!

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Optyczne mikroskopy dla dzieci

Już teraz rozbudź w dziecku pasję do mikroświata. Specjalny mikroskop optyczny dla dziecka pomoże w obserwacji wielu małych elementów, takich jak włosy, liście, kryształki cukru, soli czy różne mikroorganizmy i pierwotniaki np. żyjące w brudnej wodzie. Nawet niewielki i poręczny mikroskop potrafi zdziałać cuda. Tym bardziej, że obsługa tego typu narzędzi optycznych jest bardzo prosta – nawet dla małych dzieci. Obserwowanie mikroelementów z wykorzystaniem nawet małego mikroskopu potrafi mocno inspirować i rozbudzać wyobraźnię maluszka.

Mikroskop półprofesjonalny dla dziecka

W naszym sklepie kupisz różnego rodzaju mikroskopy, które są w pełni funkcjonalnymi urządzeniami optycznymi, oferującymi spore powiększenie obrazu. Do takich zalicza się m.in. mikroskop Rainbow 50L Plus Moonstone znanej i cenionej wśród miłośników przyrody marki Levenhuk. Pomimo swojego prostego wyglądu, ten model mikroskopu dysponuje powiększeniem wynoszącym 64x, 128x, 160x, 320x, 640x i 1280x. To pozwala oglądać przedmioty w naprawdę ogromnym powiększeniu. Dodatkowo wysokiej jakości optyka i obustronne podświetlenie LED, wpływają na komfort i dokładność obserwacji. Co ciekawe, korpus mikroskopu wykonany został z wytrzymałego metalu, co przekłada się na jego zwiększoną żywotność i wytrzymałość.