Teleskopy

Obserwacja ciał niebieskich na nocnym niebie to mega frajda dla małych pasjonatów astronomii. Niestety gołym okiem ciężko dostrzec takie szczegóły jak kratery na księżycu czy pierścienie saturna. Z pomocą przychodzą jednak wszelkiego rodzaju teleskopy na statywach, które dysponują sporym przybliżeniem optycznym obrazu. Dzięki nim dziecko może obserwować różne obiekty na nocnym niebie.

Przepraszamy za niedogodności.

Wyszukaj ponownie to, czego szukasz

Teleskopy dla dzieci

Już teraz wspieraj rozwój swojego maluszka oraz jego zainteresowanie kosmosem! Zamów wysokiej jakości i w pełni funkcjonalne teleskopy astronomiczne dla dzieci. Dzięki nim maluszek może wygodnie obserwować różnego rodzaju obiekty na nocnym niebie, takie jak np. Księżyc, mgławice, komety czy nawet inne planety. Dysponując odpowiednio wysokim przybliżeniem, dziecko może dostrzec nawet pierścienie Saturna. Możliwości obserwacji jest bardzo wiele. Wystarczy udać się w miejsce o niskim zanieczyszczeniu światłem, np. poza miasto i rozstawić teleskop.

Dziecięce teleskopy astronomiczne

W naszej ofercie znajdziesz wysokiej jakości teleskopy, znanych i popularnych marek, takich jak np. Levenhuk. Szczególnie polecamy teleskop Bresser National Geographic 50/600 AZ. Wyposażony został w lunetę nastawczą, a montaż azymutalny pozwala manewrować tubusem zarówno w pionie, jak i w poziomie. Teleskop ten dysponuje maksymalnym powiększeniem 100x, a w zestawie znajdują się dodatkowe okulary, szukacz, lustro diagonalne oraz filtr księżycowy.

Przy okazji odwiedź nasz artykuł: teleskop czy lornetka – dowiedz się, co będzie lepsza dla Twojego maluszka! Sprawdź również oferowane przez nas lornetki dla dzieci.