Cena

Cena

  • 34,00 zł - 35,00 zł

Czołowe

Twoje dziecko uwielbia wieczorne spacery i fascynuje go świat po zmroku? A może uwielbia chować się pod łóżkiem, w ciemnych kątach i pomieszczeniach? Lampy czołowe to świetne, w pełni funkcjonalne akcesoria, które pozwolą dziecku w bezpieczny sposób, bez żadnych przeszkód kontynuować zabawę również po zmroku, bez konieczności trzymania w ręce tradycyjnej latarki.

Aktywne filtry

Dziecięce lampy czołowe

Czołówki są wygodnymi, poręcznymi latarkami, które w prosty sposób można zamocować na głowie, czapce lub kasku, dzięki czemu oświetlenie drogi czy pomieszczenia jest wygodne i dużo mniej problematyczne, niż korzystanie ze standardowej lampy, trzymanej w ręce, również podczas wszelkich aktywności fizycznych, takich jak jazda na rowerze, spacer, czy nawet schylanie się.

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych i często bardzo fascynują ich lampy na czoło, które w standardowym rozmiarze mogą okazać się dla nich nie tylko za duże, ale także za ciężkie, niestabilne i niesamowicie niewygodne. Z tego powodu powstały czołówki dla dzieci – lampy działające tak, jak ich większe odpowiedniki, ale dużo lżejsze, mniejsze, a przede wszystkim  dopasowane do głowy maluszka, dzięki czemu mały odkrywca-majsterkowicz może bez problemu nosić latarkę na głowie nawet przez długi czas.

Lampy czołówki dla dzieci

Lampy czołowe Bosch renomowanej marki Klein, które znajdziesz w naszym sklepie, są wykonane z najwyższej jakości materiałów, posiadają dużą regulację i pozwalają na wybór efektów świetlnych, które dodatkowo urozmaicają zabawę i pozwalają maluchowi poczuć się jak prawdziwy zawodowiec.

Podczas zabawy przy pomocy zabawkowej lampki czołówki maluszek nie tylko dowie się, jak wygląda ich sposób działania, ale także pokona strach przed ciemnością i będzie mógł kontynuować zabawę o każdej porze dnia, również po zmroku! Zabawkowe lampy i latarki są wspaniałym urozmaiceniem dziecięcej codzienności, świetnie uzupełniają dziecięce zabawki dla montera, takie jak lampy przegubowe do zabawy, zabawkowe narzędzia monterskie, zabawkowe wiertarki i wkrętarki dla dzieci, a także inne akcesoria monterskie do zabawy, które znajdziesz w naszym sklepie.

Zabawki dla majsterkowicza

Każdy mały majsterkowicz marzy o zabawkach, które pomogą rozwinąć mu pasję, dlatego koniecznie sprawdź inne zabawkowe narzędzia dla dzieci oraz zabawki budowlane dostępne w sklepie internetowym namileo.com, takie jak zabawkowe wiertarko-wkrętarki, betoniarki dla dzieci, młoty do zabawy, skręcane zabawkowe silniki, a nawet całe zestawy narzędzi dla dzieci.

Oferujemy także szeroki wybór zabawek edukacyjnych dla fascynatów innych zawodów. Szczególnie polecamy popularne stetoskopy dla dzieci, zabawkowe skrzypce, funkcjonalne lornetki dla dzieci, zestawy przyrodnika, a dla małych fanów zabawy w wojsko – czołgi dla dzieci oraz figurki żołnierzy.