Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 79,00 zł - 80,00 zł

Przegubowe

Zabawki dla montera to nie tylko standardowe narzędzia monterskie dla dzieci takie jak zabawkowe wkrętarki i wiertarki do zabawy! Wśród podstawowych akcesoriów dla małych majsterkowiczów nie mogło zabraknąć lamp przegubowych i mobilnych, dziecięcych latarek, dzięki którym maluch poczuje się jak prawdziwy zawodowiec i będzie mógł bez problemu kontynuować zabawę o każdej porze dnia, również po zmroku!

Aktywne filtry

Lampy przegubowe i latarki dla dzieci

Jeśli Twoja pociecha uwielbia wieczorne spacery, fascynuje go świat po zmroku lub po prostu uwielbia chować się pod łóżkiem, w ciemnych kątach i pomieszczeniach koniecznie sprawdź w pełni funkcjonalne lampy przegubowe Bosch dla dzieci sprawdzonej marki Klein, które już teraz zamówisz na namileo.com. Funkcjonalna lampa pozwoli maluchowi rozwinąć wiele przydatnych umiejętności i pozytywnie wpłynie na jego zdolności motoryczne oraz koordynację wzrokowo-ruchową.

Czym zabawkowe lampy przegubowe różnią się od tych prawdziwych? Wbrew pozorom one również posiadają światełka LED i tryby efektów świetlnych, ale charakteryzuje je przede wszystkim niezwykle duża poręczność. Lampy przegubowe dla dzieci zostały stworzone tak, aby każdy maluszek mógł się nimi bez problemu posługiwać – są znacznie mniejsze niż standardowe latarki, dużo lżejsze, a przede wszystkim, dzięki zaokrąglonym krawędziom, całkowicie bezpieczne

Lampy przegubowe do zabawy

Podczas zabawy przy użyciu latarki przegubowej pociecha będzie mogła zdobyć standardowe umiejętności posługiwania się lampami, zrozumie ich podstawowe działanie, a także będzie miało możliwość pokonać strach przed ciemnością, który często towarzyszy dziewczynkom i chłopcom w różnym wieku. Lampy przegubowe to także świetna okazja na uzupełnienie dziecięcego zestawu zabawkowych narzędzi, by jeszcze bardziej urozmaicić codzienne zabawy dziecka.

Maluchy bardzo często naśladują dorosłych oraz czynności, jakie wykonują, dlatego fascynacja latarkami wśród nich jest powszechna, szczególnie, jeśli rodzice korzystają z dodatkowe światła podczas drobnych domowych napraw. Własna zabawkowa latarka przegubowa pozwoli maluszkowi poczuć się jak prawdziwy majster i zachęci go do pomagania starszym w ich codziennych obowiązkach, a w razie potrzeby bez problemu pomoże oświetlić rodzicowi obszar roboczy.

Zabawki edukacyjne w Namileo

Zachęcamy także do sprawdzenia innych zabawek dla majsterkowiczów. Szczególnie polecamy lampy czołowe dla dzieci, zabawkowe wiertarko-wkrętarki, wyrzynarki do zabawy, szlifierki dla najmłodszych oraz inne zabawki budowlane i akcesoria monterskie dla dzieci dostępne w naszym sklepie.

Zabawkowe narzędzia to nie wszystkie zabawki edukacyjne dostępne w naszym sklepie – dużą popularnością cieszą się także inne produkty, takie jak stetoskopy dla dzieci, zabawkowe mikrofony, skrzypce do zabawy, oraz telefony zabawki dla dzieci, które w prosty sposób, poprzez zabawę, rozwijają dziecięce pasje i umiejętności.