Cena

Cena

  • 30,00 zł - 36,00 zł

Płeć

Płeć

Kolor dominujacy

Kolor dominujacy

Zegarki tradycyjne

Przedstawiamy wysokiej jakości, dziecięce zegarki tradycyjne na rękę. Zegarki posiadają ciekawe wzory graficzne oraz rysunki z popularnych bajek dla dzieci.

Aktywne filtry

Nakręcane zegarki dla dzieci

Posiadanie funkcjonalnego zegarka na ręce sprawia, że dziecko może stale kontrolować upływ czasu. Ułatwiają to dobrze widoczne wskazówki oraz duża tarcza zegarka. Dzięki zegarkowi maluszek już nie spóźni się na ważne wydarzenie, autobus szkolny czy na spotkanie z rówieśnikami. Dziecięce zegarki są lekkie, praktyczne i inspirują swoim wyglądem. Produkty z naszej oferty pochodzą od renomowanej marki zabawek Diakakis, dzięki czemu wykonane zostały z odpowiednio wysokiej jakości materiałów i pozostają w pełni bezpieczne nawet dla małego dziecka. Dodatkowo ręczny mechanizm nakręcania sprawia, że zegarek nie potrzebuje do działania stale naładowanej baterii. Jednocześnie mają wyjątkowy i klasyczny wygląd, przypominający ekskluzywne modele zegarków.

Jak wybrać zegarek na rękę dla dziecka?

W zasadzie wybór dobrego zegarka na rękę dla naszej pociechy nie powinien sprawić kłopotu. Obecnie na rynku znajdziemy całe mnóstwo produktów, które różnią się przede wszystkim kolorystyką i wielkością tarczy. Kupując najlepszy zegarek dla małego dziecka warto zwrócić uwagę na jakość jego wykonania, tak aby przypadkiem jego pasek nie uczulał skóry maluszka, a wskazówki były czytelne i umieszczone na kontrastowej tarczy zegarka. Unikajmy najtańszych zegarków, których cyferki mogą szybko się wycierać. Jeżeli planujemy zakup zegarka, który ma posłużyć przed dłuższy czas, skoncentrujemy się na produktach znanych i cenionych marek.

Polecane zegarki analogowe dla dzieci

Wśród oferowanych przez nas zegarków dla małych chłopców i dziewczynek, szczególną uwagę przykuwa oryginalny i atrakcyjny dla każdego maluszka zegarek analogowy Cars. Jego czerwony kolor i wyjątkowy krój przyciąga uwagę każdego małego fana animacji “Cars”. Posiada czytelne wskazówki i duża tarczę z obudową o średnicy 4 cm. Producent zadbał o wszelkie małe elementy i prostą obsługę zegarka, przez co może być on użytkowany przez dzieci już od 3. roku życia.

Oprócz zegarków dla dzieci, posiadamy również cały szereg innych zabawek tematycznych, takich jak gry ekonomiczne czy bankomaty dla dzieci. Przy okazji sprawdź także oryginalne telefony dla dzieci oraz książki dla dzieci.