Pojazdy dla dzieci na akumulator – ranking zabawek

Pojazdy dla dzieci na akumulator

Zabawy na świeżym powietrzu są źródłem niesamowitej frajdy dla małych dzieci. Tym bardziej w dobie innowacyjnych pojazdów akumulatorowych, które nie tylko świetnie przypominają modele prawdziwych samochodów lub motocykli, ale są również w pełni funkcjonalne i bezpieczne dla malucha. Co ciekawe, w ofercie renomowanych producentów znajdziemy całe mnóstwo tego typu zabawek, dzięki czemu bez trudu znajdziemy odpowiedni pojazd na akumulator dla naszego dziecka. Sprawdźmy zatem, jak kupić dobry samochód lub motocykl akumulatorowy oraz jakie produkty szczególnie polecamy w naszym sklepie.

Jaki pojazd akumulatorowy dla dziecka kupić?

Renomowani producenci zabawek, jak np. Ramiz, mają w swojej ofercie całe mnóstwo samochodów czy jednośladów o napędzie akumulatorowym dla najmłodszych. Tym samym znajdziemy odpowiednią zabawkę zarówno dla fanów dużej, jak i małej motoryzacji. Na co zwrócić uwagę kupując pojazd akumulatorowy dla dziecka? Przede wszystkim spójrzmy na wszelkie systemy bezpieczeństwa, w które wyposażone są interesujące nas zabawki dla kierowcy. Sprawdźmy, czy akumulatorowy pojazd posiada m.in. wytrzymałe pasy i odpowiednio zabezpieczoną przestrzeń kierowcy i pasażera. Warto spojrzeć także na dodatkowe funkcjonalności, takie jak łagodny start pojazdu czy możliwość zdalnego sterowania. Dzięki temu rodzic utrzymuje stałą kontrolę nad samochodem i może szybko zareagować na wypadek nieprzewidzianej sytuacji.

Jeżeli mamy już sprawdzone wszystkie systemy bezpieczeństwa i uważamy, że nasza pociecha będzie czuła się w pojeździe całkiem komfortowo, wtedy możemy wziąć pod uwagę właściwości typowo mechaniczne. Zwróćmy uwagę na pojemność i wagę akumulatorów. Pamiętajmy, że tutaj musimy pójść na pewien kompromis, ponieważ duże akumulatory zapewniają co prawda większy zasięg pojazdu, aczkolwiek jednocześnie zwiększają przy tym jego masę. Sprawdźmy, jak długo dany samochód czy motocykl akumulatorowy może podróżować na pełnej baterii oraz ile zajmie naładowanie akumulatora. Dzieci docenią także dodatkowe akcesoria w swoim akumulatorowym pojeździe, takie jak radio czy otwierany bagażnik.

Akumulatorowe pojazdy dla dzieci – ranking zabawek

W naszym sklepie kupisz różnego rodzaju akumulatorowe samochody i motocykle dla dzieci. Bogata oferta renomowanych producentów, pozwala dopasować konkretny model pojazdu nie tylko pod kątem kolorystycznym, ale również i ciekawych funkcjonalności. Nasz ranking otwiera biały pojazd na akumulator Toyota Hilux. Model ten wyposażony został w aż 4 silniki o mocy 45 W. Jak na wóz terenowy przystało, również i ten akumulatorowy model posiada funkcję przełączania napędu z 2 na 4 koła. Tym samym sprawdzi się on również przy bardziej wymagających przejażdżkach w ogrodzie.

Jeżeli szukamy czegoś wyjątkowego dla małego fana straży granicznej, wtedy idealnym rozwiązaniem będzie pojazd na akumulator Polska Straż Pożarna. Pojazd posiada 2 silniki o mocy 45 W oraz akumulator o pojemności 7 Ah. Mały kierowca ma możliwość wyboru jednego z dwóch trybów prędkości: Quick i Slow. Producent zadbał również o pełną kontrolę samochodu również ze strony rodzica. W zestawie znajduje się dedykowany pilot do zdalnej kontroli pojazdu, dzięki czemu opiekun może szybko zatrzymać samochód w sytuacji awaryjnej.

Mamy również coś oryginalnego dla małych stróżów prawa – pojazd na akumulator SUV Police. Młody kierowca ma możliwość uruchomienia sygnałów dźwiękowych oraz świateł LED z przodu i z tyłu pojazdu. Akumulatory ładują się do pełna w czasi od 8 do 10 godzin, dzięki czemu wystarczy podłączyć autko do prądu na całą noc, aby zapewnić maluszkowi moc frajdy na kolejny dzień.

Pojazdy na akumulator i jeździki dla dzieci

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko omawiane wcześniej samochody na akumulator, ale również funkcjonalne chodziki i jeździki dla dzieci. Świetnym pomysłem na prezent będzie chociażby czarny jeździk Mercedes Benz Bobby Car BIG. Jego budowa pozwala na użytkowanie przez dzieci już w wieku 18 miesięcy. Tym samym pojazd ten świetnie rozwija u dziecka zdolności ruchowe oraz utrzymanie równowagi.

Sprawdź wszystkie zabawki dla małych fanów motoryzacji w naszym sklepie! Wspomagaj rozwój i zainteresowania swojego maluszka z oryginalnymi samochodami na akumulator. Nie wiesz który model wybrać? Napisz do nas! Szybko dobierzemy odpowiednie autko dopasowane do potrzeb i wieku Twojej pociechy.