Płeć

Płeć

Wiek

Wiek

Cena

Cena

  • 39,00 zł - 1 520,00 zł

Kolor dominujący

Kolor dominujący

Marka

Marka

Kierowca samochodów wyścigowych

Widok samochodu wyścigowego budzi w dzieciach niemałą frajdę. Nie mówiąc już o wizycie na prawdziwym torze wyścigowym. Co zrobić, jeżeli dziecko zafascynowane jest w samochodach sportowych? Polecamy obdarować go specjalnymi zabawkami, które w sposób bezpieczny przybliżą dziecku zawód kierowcy samochodów sportowych. Zaliczyć do nich można zabawkowe modele parkingów, zestawy do tuningu pojazdów, tory samochodowe oraz pojazdy na akumulator dla dzieci.

Aktywne filtry

Zabawki dla małych kierowców

Z myślą o wszystkich małych fanach szybkich samochodów, mechaniki i majsterkowania, przedstawiamy zabawki dla kierowcy, które sprawdzeni producenci tacy jak Ramiz, Bruder, Dickie Toys, Spin Master oraz Klein, tworzą z dbałością o najmniejsze detale. Znajdujące się powyżej zabawkowe autka, modele samochodów wyścigowych oraz pojazdy dla dzieci na akumulator, to najwyższej jakości prezenty dla maluchów w każdym wieku, które skutecznie rozwijają dziecięce pasje i zainteresowania, również podczas zabawy na świeżym powietrzu.

Zabawki dla kierowcy samochodów to najpopularniejsze zabawki na podwórko i do ogrodu. Dzięki swojej dużej uniwersalności świetnie sprawdzą się także do piaskownicy oraz w trakcie spaceru po parku czy lesie, a możliwość szybkiego wyczyszczenia pozwala dziecku przenieść zabawę również do wewnątrz. Zabawkowe samochody wyścigowe sprawdzą się jako prezent na Dzień Chłopaka, Dzień Dziecka, urodziny i święta, a dodatkowo, dzięki różnorodności oferowanych przez nas modeli, znajdą one swoich wielbicieli zarówno wśród chłopców, jak i dziewczynek.

Zabawkowe samochody wyścigowe na akumulator

Wśród dostępnych w naszym sklepie zabawek dla kierowcy samochodów wyścigowych znajdziesz także pojazdy akumulatorowe – w pełni funkcjonalne miniatury prawdziwych modeli znanych marek samochodowych, takich jak BMW, Mercedes, Audi czy Ford, dzięki którym Twoja pociecha pozna podstawowe wyposażenie, funkcje oraz zastosowanie pojazdów, które widuje na co dzień. To jednak nie wszystko! Samochody na akumulator to zabawki edukacyjne, które sprzyjają rozwojowi motoryki, koordynacji oraz kondycji Twojego dziecka, a także skutecznie ułatwiają naukę podstawowych zasad ruchu drogowego.

Zabawki dla kierowcy samochodów sportowych i wyścigowych gwarantują maluchowi możliwość samodzielnego sterowania swoim własnym autkiem, ale dla bezpieczeństwa do każdego pojazdu dołączono specjalny kontroler, dzięki któremu skorygujesz prędkość oraz tor ruchu dziecka. Bezpieczeństwo, a także dodatkową frajdę, zapewniają również efekty dźwiękowe oraz oświetlenie z przodu i tyłu pojazdu.

Wszystkim małym fanom pojazdów mechanicznych oraz majsterkowania polecamy także zabawki dla kierowcy samochodów terenowych oraz zabawki dla kierowcy samochodów osobowych, wśród których również znajdziesz pojazdy zasilane akumulatorowo.

Zabawki edukacyjne w Namileo

Jeżeli szukasz prezentu dla malucha zafascynowanego pojazdami mechanicznymi, koniecznie sprawdź także zabawkowe silniki do skręcania, narzędzia mechanika do zabawy, bogato wyposażone dziecięce warsztaty oraz pozostałe zabawki dla mechanika dostępne w naszym sklepie.

Na szczególną uwagę zasługują także zabawki dla montera, takie jak dziecięce wiertarki, szlifierki do zabawy, wkrętarki dla dzieci oraz pozostałe zabawkowe narzędzia monterskie, cieszące się największą popularnością wśród naszych małych klientów.