Płatności odroczone PayPo już dostępne w Namileo.com!

Od zawsze stawiamy na wygodę i bezpieczeństwo dokonywanych zakupów na naszej platformie. Z uwagi na coraz większe zainteresowanie zakupami online, uruchomiliśmy współpracę z marką PayPo. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać spośród nowych metod płatności – w tym tzw. płatność odroczoną. Jak to dokładnie działa? Już wszystko omawiamy.

Płatności PayPo – kupujesz i płacisz później

Znasz to uczucie, gdy kupujesz produkt zupełnie w ciemno i nie wiesz, czy oby na pewno spełni on Twoje wymagania? Co gorsza nie masz w danym momencie środków na koncie, a promocja właśnie dobiega końca. Czy można uratować sytuację i cieszyć się produktem bez obaw o finanse i możliwość szybkiego zwrotu? Oczywiście, że tak! Właśnie w tym miejscu wkraczają płatności odroczone PayPo.

Jak to działa? To banalnie proste! Składasz zamówienie, wybierasz płatność odroczoną PayPo i czekasz na dostawę. Nie płacisz ani złotówki w momencie składania zamówienia i masz aż 30 dni na uregulowanie należności. To PayPo płaci za Twoje zakupy, a Ty masz czas aby na spokojnie i bez ryzyka sprawdzić funkcjonalność danego produktu bez ponoszenia jakichkolwiek, dodatkowych kosztów! Pamiętaj tylko, że masz 30 dni na opłacenie zamówienia.

Co, jeśli nie opłacę zamówienia w ciągu 30 dni?

Nie można wszystkiego przewidzieć – nawet wpływu spodziewanych środków finansowych na Twoje konto w danym terminie. Co się stanie, jeżeli w ciągu 30 dni nie opłacisz zamówienia dokonanego poprzez płatność odroczoną PayPo? Nic wielkiego! Należność ta zostanie rozłożona na 4 wygodne w spłacie raty.

Warto dodać, że realizacja zamówienia z wykorzystaniem płatności odroczonej PayPo nie wiąże się z koniecznością podawania wrażliwych danych do Twojej kredytowej lub debetowej. Aby potwierdzić zamówienie musisz jedynie przepisać kod, który zostanie wysłany sms-em na wskazany przez Ciebie numer telefonu. Szybko, bezpiecznie i bez ryzyka! Właśnie takie są zakupy dokonane za pomocą PayPo.

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania co do sposobu działania tej płatności, zawsze możesz skontaktować się z nami lub bezpośrednio z PayPo. Poniżej przedstawiamy niezbędne dane kontaktowe:

+48 22 333 74 60
info@paypo.pl
PayPo Sp. z o.o.
ul. Domaniewska 37
02-627-Warszawa