Dantoy – nowy producent zabawek w Namileo.com

Dantoy

Kolejny producent atrakcyjnych zabawek rozwojowych dla dzieci dołącza do naszej oferty sprzedażowej! Tym razem na pokładzie witamy duńską markę Dantoy. Sprawdź, jakie rodzaje zabawek zasiliły nasz dział nowości i zamów już teraz inspirujące zabawki tematyczne dla swojej pociechy!

Zabawki Dantoy – nowość w Namileo!

Przedstawiamy oryginalne zabawki marki Dantoy! Od niedawna w naszym sklepie zamówisz m.in. ciekawe zestawy zabawek ogrodowych, do zabawy w kucharza czy na plażę. Tym samym produkty te obejmują zabawki dla ogrodnika, akcesoria kuchenne dla dzieci, naczynia dla dzieci oraz zabawki do piasku. Nie czekaj i sprawdź wszystkie zabawki tego znanego producenta. Pozwól swojemu dziecku jeszcze skuteczniej rozwijać konkretne umiejętności i zainteresowania. Postaw na sprawdzoną markę produktów dla najmłodszych i zyskaj gwarancję najwyższej jakości zabawek o wysokim wskaźniku bezpieczeństwa.

Czym wyróżniają się BIO zabawki Dantoy?

Produkty duńskiej marki Dantoy wykonane są z ekologicznych surowców, a oferta producenta składa się z czterech linii zabawek:

  • BIO Dantoy – wykonane z trzciny cukrowej
  • BIO Tiny – specjalna linia zabawek dla niemowląt
  • Green Bean – zabawki wyprodukowane z produktów pochodzących z recyklingu
  • Green Garden – linia zabawek przeznaczona do ogrodu

Producent zapewnia o wielu korzyściach wynikających z zakupu BIO produktów. Przede wszystkim ich produkcja ogranicza emisję węgla do atmosfery, a trzcina cukrowa wykorzystywana do produkcji BIO plastiku jest uprawiana na kontrolowanych plantacjach wolnych od pestycydów. Jednocześnie do dyspozycji najmłodszych klientów pozostaje wybór ekologicznych produktów w wielu wariantach kolorystycznych, które nie tylko cieszą oko, ale pozostają bardzo funkcjonalne i bezpieczne.

Nie czekaj i sprawdź wszystkie zabawki tego znanego producenta. Pozwól swojemu dziecku jeszcze skuteczniej rozwijać konkretne umiejętności i zainteresowania. Postaw na sprawdzoną markę produktów dla najmłodszych i zyskaj gwarancję najwyższej jakości zabawek o wysokim wskaźniku bezpieczeństwa.