"Wymarzony Prezent Na Święta" – wygraj bon na 300 zł!

Konkurs! Wygraj 300 zł

Ruszył wielki konkurs z nagrodami organizowany przez nasz sklep z zabawkami! Do wygrania jest bon podarunkowy o wartości 300 zł do wykorzystania na naszej platformie zakupowej Namileo.com. To wyjątkowa okazja, aby sprawić komuś oryginalny prezent na święta! Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie? Sprawdź wszystkie szczegóły poniżej.

Konkurs “Wymarzony Prezent Na Święta” – jak wziąć udział?

Aby wziąć udział w naszym konkursie, należy opublikować w komentarzu pod postem konkursowym na naszym profilu Facebook rysunek wykonany przez dziecko, w którym maluch za pomocą dowolnej techniki plastycznej przedstawi swoją wymarzoną zabawkę!

Przejdź do posta konkursowego

Uwaga! Konkurs “Wymarzony Prezent Na Święta” trwa do końca 16 grudnia 2021 r. Wyniki ogłosimy już następnego dnia, 17 grudnia 2021 r. Udział w konkursie jest jednoznaczny z akceptacją regulaminu konkursu.

Na co wydać bon o wartości 300 zł?

W naszym sklepie znajdziesz całe mnóstwo oryginalnych zabawek i akcesoriów dla dzieci w niemal każdym wieku! Wszystkie produkty zostały posortowane według konkretnych zainteresowań maluszka, dzięki czemu łatwo dobierzesz zabawkę w oparciu o wybrane grupy zawodowe i aktywności. Co konkretnie polecamy? Będą to chociażby:

i wiele więcej oryginalnych zabawek, wspomagających rozwój Twojego maluszka! Sprawdź również nasze aktualne promocje, nowości i bestsellery.