Janod – nowy producent zabawek w Namileo.com

Janod – nowy producent zabawek w Namileo.com

Szereg nowości produktowych na naszej platformie Namileo.com otwiera w tym tygodniu nowa marka zabawek – Janod. Tym samym oferta sklepu powiększyła się o kolejne kilka wyjątkowych pozycji, które przypadną do gustu zarówno najmłodszym, jak i starszym dzieciom. Sprawdźmy, co warto wziąć pod uwagę!

Zabawki Janod – nowość w Namileo

Pierwszą propozycją będzie coś dla małych pasjonatów medycyny – zestaw lekarza z 10 akcesoriami. Dzieci znajdują w nim m.in. zabawkową strzykawkę, młotek neurologiczny, stetoskop, termometr oraz środek do dezynfekcji. Tym samym zabawa w doktora może nabrać zupełnie nowego klimatu i autentyczności. Kolejną propozycję kierujemy dla najmłodszych muzyków. To dla nich do naszej oferty włączyliśmy zestaw zabawek muzycznych Confetti. Składa się on z metalowego ksylofonu, fletu, tamburyna oraz kastanietów. Niesamowita atrakcja dla początkujących muzyków!

Stawkę zamyka kosmetyczka z akcesoriami małej miss. Z tego upominku ucieszą się najbardziej małe dziewczynki, które uwielbiają spędzać wolny czas na układaniu włosów, malowaniu paznokci czy nakładaniu makijażu. Zestaw ten przybliży małej miss zasady społecznych zachowań i pomoże naśladować codzienne czynności mamy.

Oczywiście zachęcamy do sprawdzenia wszystkich zabawek marki Janod! Jest ich o wiele więcej i bez trudu znajdziesz zabawkę idealnie dopasowaną do wieku i zainteresowań Twojego maluszka!