Lipiec 2021 – zabawka miesiąca! Silikonowe foremki do piasku

Lipiec 2021 – zabawka miesiąca! Silikonowe foremki do piasku

Okres wakacyjny to czas niesamowitej frajdy, zabawy i odpoczynku od codziennych trosk i obowiązków szkolnych. Małe dzieci uwielbiają zabawę na plaży czy w przydomowej piaskownicy. Lepienie zamków z piasku pobudza wyobraźnię dziecka, pozwala odetchnąć świeżym powietrzem i uczy skrupulatności w działaniu. Podczas zabaw w piasku dzieci uwielbiają korzystać z różnego rodzaju wiaderek, łopatek i foremek. Z myślą o tym, przygotowaliśmy rewelacyjną zabawkę miesiąca!

Silikonowe foremki do piasku Scrunch – zabawka miesiąca!

Absolutny hit dla małych fanów piaskowego budownictwa! Tylko przez cały lipiec, silikonowe foremki do piasku Scrunch (4 elementy) kupisz w mega promocyjnej cenie! Dlaczego warto? Foremki doskonale sprawdzą się zarówno w domu, jak i na wakacyjnym wyjeździe. Są łatwe w utrzymaniu czystości (wystarczy je przepłukać po zakończonej zabawie), wykonane zostały z nietoksycznych materiałów i cechują się wysoką odpornością na zgniatanie, rozciąganie oraz niekorzystne warunki atmosferyczne.

Sprawdź więcej szczegółów na karcie produktu i skorzystaj z promocji już teraz! Pamiętaj tylko o spakowaniu przed wyjazdem foremek do walizki, co zrobisz bez większego wysiłku i bez utraty cennego miejsca. Foremki można bez trudu zgnieść, a po rozłożeniu nie stracą one pierwotnego kształtu.