Paczki mikołajkowe dla dzieci w przedszkolu.
Paczka zawiera edukacyjną grę logiczną wspierającą rozwój myślenia, naukę rozróżniania kolorów i tworzenia skojarzeń, bajeczkę wprowadzającą w świąteczny nastrój oraz pobudzającą fantazję i ciekawość świata dziecka, a także ćwiczenia z naklejkami, które pomagają w nauce pisania i rozpoznawania literek.
- Kuferek 2025
Kuferek 2025 „Poczta Mikołaja” to wyjątkowa paczka mikołajkowa z autorską, bajkową grafiką, która przenosi dzieci w magiczny świat listów do Świętego Mikołaja. Kolorowa ilustracja pełna świątecznych szczegółów zachwyci każdego malucha, a specjalna etykieta pocztowa do samodzielnego wypełnienia pozwoli poczuć się częścią tej niezwykłej historii. Kuferek o wymiarach 30 × 26 × 10 cm z rączką (6 cm) sprawdzi się także po świętach – jako teczka na rysunki, domek dla lalek czy skrzynia skarbów.
EAN: 5906076466106
Wymiary: 42 x 35 x 1
- Jakiego koloru jest Kameleon – gra logiczna o kolorach i skojarzeniach
Rodzinna gra „Jakiego koloru jest Kameleon?” zachęca do kreatywnego myślenia i szukania nietypowych powiązań między hasłami a kolorami. Dzięki niej gracze sprawdzają, jak dobrze znają swoje otoczenie oraz jak szybko potrafią wymyślić ciekawą, kreatywną odpowiedź. To również doskonała okazja, aby przekazać młodszym graczom wiedzę o tym, jak różnorodny i kolorowy jest świat.
EAN: 5906076466069
Wymiary: 17,5 x 17,5 x 4,5
- Każdy może zostać Mikołajem – opowiadania świąteczne dla dzieci 5+
Opowiadanie „Każdy może zostać Mikołajem” to ciepła, pięknie ilustrowana historia dla dzieci od 5. roku życia, która uczy, że radość i magia świąt mogą płynąć z najmniejszych gestów. Przystępna fabuła i barwne ilustracje wprowadzają w wyjątkowy klimat Bożego Narodzenia, pokazując, że każdy może sprawić innym radość. To doskonały pomysł na prezent do paczki świątecznej oraz idealny produkt do paczek mikołajkowych dla przedszkoli. Dzięki wartościowej treści książka stanie się także uniwersalnym prezentem mikołajkowym, wzbogacającym świąteczne zestawy upominkowe i rozgrzewającym serca najmłodszych.
Producent: Wydawnictwo Skrzat
Format: 20 x 28,5
Ilość stron: 16
Kategoria wiekowa: 5+
EAN: 9788383980560
Wymiary: 20 x 28,5
- Literki ze zwierzakami – ćwiczeniówka z naklejkami
„Literki ze zwierzakami” to zeszyt, który w naturalny i przyjazny sposób wprowadza dziecko w świat pisania i czytania. Dzięki kolorowankom tematycznym, barwnym naklejkom oraz instrukcji pisania krok po kroku maluch uczy się liter, ćwiczy rękę i rozwija spostrzegawczość. Alfabet przestaje być tajemniczy, a staje się zrozumiały i ciekawy. W środku znalazło się także miejsce na własne ćwiczenia, a katalog zwierzaków sprawia, że nauka liter staje się prawdziwą przygodą pełną odkryć.
Producent: Wydawnictwo Skrzat
Format: 16,5 x 24
Ilość stron: 24
Kategoria wiekowa: 5+
EAN: 9788382072174
Wymiary: 16,5 x 24 x 0,3
Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce.