MIK-PACZ_MIK_PRZ_40_5+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 5+

40,00 zł
Brutto

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat.

Dostępny w 7 dni Obecnie brak na stanie
  • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
  • Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 roku życia.

 

Zestaw zawiera

  • Zakręcone robale - gra - Zakręcone robale to wciągająca i emocjonująca gra dla całej rodziny. Celem gry jest ułożenie jak najwięcej długich gąsienic. Czyj robal będzie najdłuższy? Kto będzie miał ich najwięcej? Kto wykaże się sprytem i logicznym myśleniem? Zadanie nie jest łatwe, bo robaczki trzeba stworzyć z poplątanych elementów. Wygrywa osoba, która zdobędzie najwięcej punktów za swoje okazy. Pamiętaj! Każdy robal musi mieć głowę i ogon. Zestaw zawiera: 96 tafelków o wymiarach 50 x 50 mm, instrukcję
  • Kuferek Świąteczny – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
  • Moja przyroda. Książeczka - Moja przyroda, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia, Atrakcyjny kurs naturołaza! Wierszowane zagadki, obrazkowe i słowne dopasowywanki, działania przyrodnicze oraz cała gama kreatywnych zabaw poszerzają wiedzę o zwierzętach i roślinach, uczą odpowiedzialności za planetę i pokazują, jak o nią dbać. Są doskonałą gimnastyką dla mózgu, a także świetną przygodą! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki!
  • Kreatywna wydrapywanka z szablonami Zwierzęta - 
  • Wydrapywanka KIDEA to zestaw aż 3 arkuszy oraz szablony w kształcie różnych zwierząt. Za pomocą bambusowego rysika, dołączonego do zestawu, możesz stworzyć czarodziejski rysunek w intensywnych kolorach. Pod czarną warstwą kryją się różnorodne plansze kolorystyczne! Sam decydujesz co powstanie na każdym arkuszu! Wydrapywanka jest niezwykle łatwa w użyciu, przez co sprawdzi się idealnie wśród dzieci, które dopiero zaczynają przygodę z plastyką. To niezwykle wciągająca zabawa, a efekt jest niesamowity, co sprawi dzieciom wielką frajdę. Na koniec pracę można powiesić na ścianie w pokoju dziecka. Doskonały pomysł na prezent dla każdego małego artysty!

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Niebieski
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 5 lat
Rozwijane zdolności
Pamięć
Plastyczne
Poznawcze
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_PRZ_40_5+

Nasi klienci kupili także

Produkty podobne