MIK-PACZ_MIK_PRZ_36,37_5+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 5+, w zestawie malowanka, książeczka, klocki

36,37 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 5 lat. W skład tego zestawu wchodzi malowanka, książeczka oraz klocki małych geniuszy literki. 

Dostępny w 24h Dostępny
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 5 roku życia.

 

Zestaw zawiera

 • Zgadywanie-doklejanie. Cyferki - Zeszyt zabaw edukacyjnych Wdzięczne i mądre wprowadzenie w świat cyferek – przyjemność na już, owoce na przyszłość. Rozwiązuj i naklejaj!
  Autor: Sabina Grabias
  Seria wydawnicza: Zgadywanie-Doklejanie
  Format: 155x155
  Objętość: 12 str.
  Oprawa: miękka szyta
  Inf. dodatkowe: naklejki
 • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
 • Spełnione życzenie świąteczne książka - Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Była sobie Maja, która nie lubiła zaglądać do słownika i zjadać zielska z zupy. BR> Był sobie Franek – jej kuzyn – który lubił wszystko to, czego ona nie znosiła. Oto w wigilijny wieczór dziewczynka przenosi się do czasów, w których warto trzymać się razem, a nawet zaśpiewać wspólnie kolędę. Czy jej serce stanie się dla Franka ciepłe i różowe? Jak wyglądała kiedyś Wigilia? I czy Mikołaj zawsze miał czerwone lśniące ubranie? Historie rozgrzewające jak kubek kakao.
  Autor: Agnieszka Gadzińska
  Ilustracje: Agnieszka Filipowska
  Format: 200x285
  Objętość: 16 str.
  Oprawa: miękka szyta
 • Klocki małych geniuszy Literki 208 elementów - Zestaw klocków-literek. Można je układać lub nawlekać na sznureczki tworząc łańcuchy. Zabawa takimi klockami wspiera naukę literek i słów, a także pozwala na tworzenie całych zdań, jednocześnie usprawnia precyzję ruchów.
 • Zestaw składa się z 208 elementów. Wymiary: 260x175x70 mm.

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Niebieski
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 5 lat
Rozwijane zdolności
Pamięć
Plastyczne
Poznawcze
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_PRZ_36,37_5+