MIK-PACZ_MIK_PRZ_31,2_6+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 6+, w zestawie piaskowa malowanka, książeczka, literki

31,20 zł
Brutto

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 6 lat. W skład tego zestawu wchodzi piaskowa malowanka, książeczka, literki.

Dostępny w 7 dni Obecnie brak na stanie
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

 

Zestaw zawiera

 •  Moje pierwsze literki - Ty to potrafisz! Pisz literki po śladzie, zgodnie ze wskazówkami, a potem samodzielnie. Spójrz na rysunki i dokończ uzupełnianki: b jak bóbr, f jak foka, j jak jeż... Koloruj, odszukuj i naklejaj! Seria kipiąca uśmiechem i dziecięcymi sukcesami. Czego dziś się nauczymy?
  Autor: Zofia Zabrzeska. Seria wydawnicza: Moje Pierwsze.... Format:140x200. Objętość:16. Oprawa: miękka szyta. Inf. dodatkowe: naklejki
 • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
 • Piaskowe malowanki Sandy. Kotki, pieski - Uwielbiana przez dzieci, artystyczna zabawa malowania piaskiem, polegająca na odsłanianiu kolejno poszczególnych, naciętych elementów obrazka, tak by odkryć klejącą powierzchnię. Odsłonięte elementy posypuje się piaskiem, w kolorze zgodnym ze wzorem lub według własnej wyobraźni, tworząc piękną ilustrację. Piaskowe kolorowanki wspaniale wpływają na samoocenę dzieci, ponieważ nawet dziecko niemające zdolności artystycznych może stworzyć piękny obrazek. W trakcie zabawy dziecko doskonali swoje zdolności manualne, w tym głównie precyzję ruchów, a także zręczność i koordynację wzrokowo-ruchową. Zabawa z Piaskowymi Malowankami pozytywnie wpływa na prawidłowy rozwój integracji sensorycznej. Co za tym idzie ma niebagatelny wpływ na powstawanie nowych połączeń między neuronami. Produkt mocno wpływa na ćwiczenie koncentracji u najmłodszych.
  Producent: Alexander
  Seria: Sandy
  Płeć: chłopiec lub dziewczynka
  Kategoria zabawki: kreatywne
 • Zaczęło się w święta książeczka - Jest taka magia, co wyręcza Mikołaja, rozśmiesza Rudolfa i pociesza zasmuconych… Zosia i Lenka nie mogły patrzeć, jak wiatr zdmuchuje wesołe ogniki z oczu pana Wiesława. Zresztą, jak się okazało, takich panów Wiesławów było znacznie więcej… W jaki sposób pomysł dwóch kilkuletnich dziewczynek zaowocował powstaniem fundacji? I dlaczego warto pomagać nie tylko w święta? Opowieści o zapachu pierniczków, melodii Wigilii i cieple gwarnego domu. Nachyl ucha i posłuchaj o magii, która tli się w serduszku każdego z nas!
  Autor: Aneta Grabowska
  Ilustracje: Kazimierz Wasilewski
  Seria wydawnicza: Opowiadania Świąteczne
  Format: 200x285
  Objętość: 16 str.
  Oprawa: miękka szyta

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Zielony
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 6 lat
Rozwijane zdolności
Pamięć
Poznawcze
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_PRZ_31,2_6+

Nasi klienci kupili także