MIK-PACZ_MIK_PRZ_32,99_3+_2

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 3+, w zestawie książeczka, gra memory, czytanka

33,00 zł
Brutto

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 3 lat. W skład tego zestawu wchodzi: Już woła szkoła! Szlaczki książeczka, Kuferek Świąteczny 2022, Memory Afryka - trening pamięci i koncentracji, Święty Mikołaj na dobry sen

Dostępny w 7 dni Obecnie brak na stanie
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

 

Zestaw zawiera

 • Już woła szkoła! Szlaczki książeczka - Już słychać radosne podskoki, już śmiech jak echo się niesie. Ktoś ciągle chce umieć więcej! Barwna i urocza książeczka w przyjazny sposób zachęci do ćwiczeń i wprawi rączkę do pięknego, poprawnego pisania. Wesołe rysunki i szlaczkowo-obrazkowe zabawy zaś staną się wspaniałą atrakcją i miłą rozgrzewką.
  Autor: Zofia Zabrzeska
  Seria wydawnicza: Już Woła Szkoła!
  Format: 140x200
  Objętość: 16 str.
  Oprawa: miękka szyta
 • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
 • Memory Afryka - trening pamięci i koncentracji - Memory Afryka to wyjątkowa gra dla dzieci, dzięki której poćwiczą pamięć, koncentrację i spostrzegawczość. Trening umiejętności podczas zabawy daje najlepsze efekty, które zaprocentują przy dalszej edukacji. Dziecko rozwinie zdolność szybkiego zapamiętywania i skuteczniej poradzi sobie z rozwiązywaniem zadań.
  Memory Afryka to także barwne ilustracje autorstwa Katarzyny Nowowiejskiej, na których przedstawiono 12 gatunków zwierząt żyjących w Afryce, m.in. lwa, hipopotama, nosorożca i zebrę.
  Memory Afryka - gra dla dzieci od 3 lat
  Memory to jedna z najbardziej lubianych gier na świecie, a swoją popularność zawdzięcza m.in. krótkim rozgrywkom i prostym zasadom, dzięki którym do rozgrywek można zaangażować całą rodzinę. Aby wygrać, wystarczy zapamiętać ułożenie kart i znaleźć jak największą liczbę par.
  W zestawie 24 wytrzymałe elementy wykonane z grubej tektury, które posłużą do wielu zabaw.
 • Święty Mikołaj na dobry sen - Gdy świat za oknem puszek wyściela, a magię świąt każde serduszko mieści, wigilijna gwiazdka snuje swoje opowieści: Skrzyp, skrzyp - łóżko zaskrzypiało. Chrap, chrap - Pimpuś zachrapał. Puk, puk! - Księżyc zastukał w okno Julci i zaprosił ją do wspaniałej zabawy! Poczytajmy wspólnie o tym, co najpiękniejsze. Bożonarodzeniowe historie pełne ciepła, miłości i bliskości.
  Autor: Mariusz Niemycki. Ilustracje: Agata Nowak. Seria wydawnicza: Opowieści Wigilijnej Gwiazdki. Format:200x285. Objętość: 16. Oprawa: miękka szyta.

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Wielokolorowy
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 3 lat
Rozwijane zdolności
Pamięć
Poznawcze
Wyobraźnia
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_PRZ_32,99_3+_2

Nasi klienci kupili także

Produkty podobne