MIK-PACZ_MIK_ZLO_33,5_2+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 2+, w zestawie gra, malowanka, książeczka

33,50 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 2 lat. W skład tego zestawu wchodzi gra loteryjka, kuferek świąteczny, Święta z Mikołajem - malowanie doklejanie oraz owieczka książeczka.

Dostępny w 24h Dostępny
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 2 roku życia.

 

Zestaw zawiera

  • Hopsasa! Gra loteryjka - Hopsasa to gra loteryjka dla dzieci, których zadaniem będzie dopasowanie żetonów do plansz i ułożenie ich w wyznaczonych miejscach. To połączenie świetnej zabawy z treningiem spostrzegawczości i refleksu w wyszukiwaniu szczegółów. W co bawić się zimą? Gdzie najlepiej puszczać latawce? Hopsasa! Gra loteryjka - gra na refleks i spostrzegawczość!
   Sprawdźcie, co robią przedszkolne wiercipięty i twórzcie historie, a potem spróbujcie naśladować wesołe zabawy! Dzieci poznają zabawy i aktywności na świeżym powietrzu oraz dowiedzą, w co bawić się w określonych porach roku.
   Hopsasa - gra loteryjka dla dzieci
   Grę można dostosować do wieku dzieci, a do rozgrywek zaprosić rodzeństwo i rówieśników lub grać w pojedynkę.
   O ilustracje do gry zadbała Patrycja Fabicka, tworząc angażujący i kolorowy obraz dziecięcych zabaw.
   Zawartość: 4 plansze, 18 żetonów
   Ilustrator: Patrycja Fabicka
  • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
  • Święta z Mikołajem - malowanie doklejanie - Czas na zabawę! Uporządkowana tematycznie seria malowanek z naklejkami. Te małe „przewodniki” po świecie – w prawdziwie świątecznej odsłonie! – dostarczą maluchom dobrej zabawy. Pomogą także ćwiczyć zdolności manualne, analizę i syntezę wzrokową oraz umiejętność koncentracji. Koloruj i naklejaj!
   Wydawnictwo: Skrzat
   Format: 155x155
   Objętość: 12 str.
   Oprawa: miękka szyta
  • Owieczka, książeczka - Ach, jak wspaniale! Przyjechało wesołe miasteczko. Zwierzątka już zacierają łapki na te wszystkie atrakcje. Będą śmiać się do rozpuku, ale też wiele napsocą... Co takiego się wydarzy? O tym, drodzy milusińscy, przekonajcie się już sami!
  • Autor: Wiesław Drabik, Ilustracje: Marek Szal, Seria wydawnicza: Wśród przyjaciół, Format:200x190, Objętość:10, Oprawa: sztywnostronicowa.

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Wielokolorowy
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 2 lat
Rozwijane zdolności
Pamięć
Plastyczne
Poznawcze
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_ZLO_33,5_2+