MIK-PACZ_MIK_POD_37_8+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 8+, w zestawie książka, krzyżówki, gra

35,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 8 lat. W skład tego zestawu wchodzi książka nawiedzona kamienica, moje krzyżówki książeczka, Wielcy Polacy historyczna gra edukacyjna.

Dostępny w 24h Dostępny
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 8 roku życia.

 

Zestaw zawiera

 • Nawiedzona kamienica - Rozwiąż z Tadkiem i Lilką zagadkę nawiedzonej kamienicy! Dla Tadka to lato nie zaczęło się dobrze. Przeprowadzka do małego miasteczka, pomoc w odziedziczonej po stryjku księgarni, brak znajomych – oprócz wyjątkowo rozgadanej Lilki! Ale w pozornie nudnym miejscu zaczynają się dziać dziwne rzeczy. Książki same się przestawiają, wypadają z nich tajemnicze wiadomości, a z opuszczonego budynku dochodzą niewyjaśnione postukiwania... Czy to możliwe, że mieszka w nim duch? Puk, puk, puk! Skąd to pukanie? Chcesz się dowiedzieć? Otwórz tę książkę! Chcesz się przekonać, czy rzeczywiście strach ma wielkie oczy? Czytaj książki ze znakiem ZŁOWIESZCZE DRESZCZE
  Autor: Beata Sarnowska
  Ilustracje: Katarzyna Kołodziej
  Seria wydawnicza: Złowieszcze Dreszcze
  Format: 138x195
  Objętość: 104 str.
  Oprawa: miękka klejona
 • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
 • Moje krzyżówki książeczka - Moje krzyżówki, czyli rozrywkowy zeszyt małego ucznia Niepowtarzalny zestaw sekretnych krzyżówek! Wierszowane zagadki, hasła obrazkowe, rozbudowane wyszukiwanki oraz cała gama kreatywnych zabaw pomnażają zasób słownictwa, poszerzają wiedzę i ćwiczą spostrzegawczość. Są doskonałą gimnastyką dla mózgu, a także świetną przygodą! Pierwsze kroki i wielkie susy w cudownym świecie nauki! Autor: Zofia Zabrzeska Seria wydawnicza: Mały Uczeń.Format:140x200 Objętość:16 str. Oprawa: miękka szyta 
 • Wielcy Polacy Historyczna Gra Edukacyjna - Wielcy Polacy Marszałek Piłsudski, książę Czartoryski czy Matejko nie są dla Ciebie znajomymi nazwiskami? Wielcy Polacy to gra, która ma za zadanie przybliżyć sylwetki postaci z historii Polski, które przyczyniły się do jej rozwoju i rozsławiania w świecie. Na kartach przedstawione są fakty oraz ciekawostki z życia 55 wyjątkowych Polaków urodzonych do 1918 roku. Byli to ludzie nieprzeciętni, nierzadko genialni, pracowici, pełni poświęcenia i pasji. Poznaj swoją historię i baw się dobrze!
  Wydawnictwo Adamigo
  Wymiary: 240x150x42 mm
  Sugerowany wiek graczy: 9-99
  Liczba graczy: 1-8

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Wielokolorowy
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 8 lat
Rozwijane zdolności
Manualne
Pamięć
Poznawcze
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_POD_37_8+