Traktorki dla dzieci – funkcjonalne zabawki na każdy czas!

Świat zabawek dla dzieci obfituje w tysiące różnego rodzaju produktów. Wśród nich znajdują się traktorki dla dzieci na pedały lub tzw. chodziki. Zabawki tego typu doskonale imitują wygląd i działanie prawdziwych maszyn rolniczych, przez co idealnie wpisują się w gust małych entuzjastów maszyn rolniczych. Sprawdź, czym jeszcze wyróżniają się traktorki dla dzieci oraz dlaczego warto obdarować maluszka tego typu prezentem.

Traktorki dla dzieci

Czym są traktorki dla dzieci?

W gruncie rzeczy to wiernie odwzorowane wersje prawdziwych maszyn rolniczych – konkretnie traktorów – z tą różnicą, że w odpowiednio mniejszej skali. Są to pewnego rodzaju jeździki, które niekiedy wyposaża się w pedały. Dzięki czemu dziecko może wygodnie siedzieć na pojeździe i poruszać się na nim, niczym na prawdziwym traktorze. Tak jak wspomnieliśmy, w sprzedaży dostępne są zarówno wersje traktorków z pedałami, jak i jeździki do odpychania. Dzięki temu bez trudu dobierzemy model zabawki dopasowany pod konkretne oczekiwania i możliwości maluszka.

Dlaczego warto kupić dziecku traktorek na pedały?

Stawiając na solidne i uniwersalne rozwiązania, warto obdarzyć maluszka czymś wyjątkowym i oryginalnym. Właśnie do takich zabawek zaliczają się owe traktorki na pedały. Są bardzo funkcjonalne i co istotne – stanowią źródło świetnej rozrywki przez okrągły rok. Wyposażone w wytrzymałe koła, wykonane z tworzywa sztucznego, mogą być z powodzeniem używane przez maluszka zarówno w ogrodzie, na placu zabaw czy wokół domu, jak i wewnątrz mieszkania.

Powodów, dla których warto zamówić dziecku traktorek na pedały lub jeździk jest całkiem sporo. Przede wszystkim dzięki takiej zabawce dziecko spędza sporą ilość czasu na świeżym powietrzu i jednocześnie poznaje mechanikę działania poszczególnych elementów zabawki. Uczy się zastosowania i manewrowania kierownicą, a w dodatku dzięki dołączanej przyczepce, może zachęcić do zabawy również i swoich rówieśników.

Dla mniejszych dzieci lepiej sprawdzą jeździki, na których maluszek porusza się odpychając nogami. Tego typu zabawki są lżejsze, mniejsze i stanowią źródło doskonałej zabawy zarówno w ogrodzie, jak i w domu. Starsze dzieci z kolei docenią moc frajdy, którą zapewniają traktorki napędzane za pomocą pedałów. Te zabawki są już zazwyczaj większe i lepiej sprawdzą się podczas zabaw w ogrodzie.

Polecane traktorki na pedały i chodziki

W naszym sklepie znajdziesz dziesiątki różnych traktorków na pedały oraz jeździków. Wśród nich polecamy traktorek na pedały Claas Arion 410 z przyczepką. Model ten przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Traktorek posiada skrętną przednią oś oraz kierownicę z mechanicznym klaksonem. Producent zadbał również o bezpieczeństwo małego operatora i starannie zabudował wytrzymały napęd łańcuchowy, tak aby uniknąć jakiegokolwiek zagrożenia.

Jeżeli możemy polecić ciekawy jeździk dla dzieci to z pewnością polecamy jeździk z przyczepą Claas Axos 310 1012B. Doskonale sprawdzi się w rękach dzieci w wieku od roku do 3 lat. Zabawka wykonana została z odpornego na ścieranie tworzywa sztucznego i posiada nisko umiejscowione siedzisko – ok. 25 cm od ziemi. Pojazd wydaje realistyczne efekty dźwiękowe i posiada skrętną oś przednią.

W ofercie sprzedażowej posiadamy szereg wielu innych jeździków, chodzików i traktorków na pedały dla wszystkich fanów rolnictwa i maszyn rolniczych. Koniecznie sprawdź wszystkie nasze zabawkowe maszyny rolnicze i zamów swojemu dziecku oryginalną zabawkę, która posłuży mu przez kilka dobrych lat.