Puzzle Ravensburger dla dzieci w każdym wieku! Ranking

Puzzle Ravensburger

Układanie puzzli od wielu lat stanowi atrakcyjną formę zabawy dla małych dzieci. Tego typu rozrywka stanowi także bogate źródło wiedzy, uczy dokładności i rozwija wyobraźnię. Popularnym producentem puzzli jest firma Ravensburger. W jej ofercie znajduje się szereg różnych puzzli do układania, które różnią się m.in. rozmiarem poszczególnych elementów, trudnością oraz oczywiście obrazkiem. Sprawdźmy zatem, jakie produkty szczególnie wziąć pod uwagę i jak dopasować je do konkretnego wieku dziecka. Poznaj nasz ranking puzzli marki Ravensburger!

Czym wyróżniają się puzzle Ravensburger?

Szukając ciekawych produktów do zabawy, nie sposób przejść obojętnie obok puzzli producenta Ravensburger. Te wyjątkowe zabawki dla dzieci słyną z wysokiej jakości wykonania i detali. Dzięki czemu dzieci spędzające wolny czas na układaniu puzzli tego producenta, mogą jeszcze lepiej poznawać świat swoich ulubionych kreskówek, takich jak np. “Strażak Sam”, “Spiderman” czy “Psi Patrol”. Ponadto producent pomyślał o bardzo wyraźnym oznaczeniu swoich puzzli, co do minimalnego wieku dziecka, dla którego zostały przeznaczone. W tym temacie znajdziemy zarówno puzzle dla 3-latka, 5-latka oraz starszych dzieci.

Ravensburger puzzle dla dzieci – ranking

Nasz ranking najlepszych puzzli otwierają puzzle Psi Patrol 3x49 elementów Ravensburger. Idealne na małych pasjonatów filmu animowanego “Psi Patrol”. Warto dodać, że jest to tak naprawdę cały zestaw puzzli, który składa się z 3 par puzzli po 49 elementów każdy. Dzięki temu układaniem może zajmować się jednocześnie kilka osób. Można wręcz pokusić się o prawdziwe zawody w układaniu puzzli na czas.

Kolejną i bardzo wyjątkową propozycją są puzzle Spiderman 3x49 elementów Ravensburger. Tutaj z kolei maluszek będzie miał możliwość układania 3 różnych obrazków, które przedstawiają głównego bohatera z serii filmów animowanych dla dzieci “Spiderman”. Podobnie jak w wyżej opisywanym przypadku, tutaj również mamy do dyspozycji 3 pary puzzli. Każdy obrazek po ułożeniu przybiera rozmiary 21x21 cm. Gotowy można skleić i powiesić na ścianie jako oryginalną ozdobę.

To dalej nie wszystko! Dla wszystkich małych fanów kreskówek, przygotowaliśmy kolejną propozycję, czyli puzzle Strażak Sam 3x49 elementów Ravensburger. Jak sama nazwa wskazuje, w zestawie również znajdziemy 3 kolekcje puzzli po 49 elementów każda. Dziecko będzie miało niesamowitą frajdę w układaniu obrazków przedstawiających głównego bohatera z kreskówki “Strażak Sam”. Co ciekawe, w ofercie naszego sklepu posiadamy również mniejsze zestawy z tej serii, składające się chociażby z dwóch kolekcji puzzli “Strażak Sam”.

Sprawdź inne ciekawe zabawki dla dzieci!

W naszym sklepie kupisz nie tylko wspomniane puzzle marki Ravensburger, ale również różnego rodzaju gry edukacyjne, zestawy instrumentów (w tym funkcjonalne skrzypce dla dzieci), gry ekonomiczne, hulajnogi, rowerki biegowe, warsztaty dla dzieci oraz klocki dla dzieci. Czytelny i innowacyjny podział produktów na konkretne zawody, pozwala łatwo znaleźć i dopasować konkretną zabawkę do zainteresowań maluszka. Ponadto wszystkie zabawki zostały starannie opisane i podzielone na grupy wiekowe, dzięki czemu masz pewność, że zamówiony produkt będzie w pełni bezpieczny dla Twojego dziecka.