Prezenty na rozpoczęcie roku szkolnego – zabawkowe hity!

Powrót do szkoły od zawsze budzi ogromne emocje wśród dzieci i rodziców. Kolejna przygoda i okres długotrwałej nauki. Na szczęście istnieje wiele sposobów, aby umilić maluszkowi ten czas, a jednocześnie wspomóc go w nauce i zdobywaniu nowych umiejętności. Jednym z nich są oryginalne zabawki edukacyjne, które stanowią źródło niesamowitej frajdy i zapasu wiedzy z konkretnej dziedziny. Poznaj nasze propozycje zabawek na rozpoczęcie roku szkolnego, które wpiszą się w oczekiwania dzieci w niemal każdym wieku!

rozpoczęcie roku szkolnego

Zabawki do szkoły

W naszym sklepie znajdziesz całe mnóstwo zabawek i akcesoriów, które dziecko może zabrać ze sobą do szkoły. Co ważne, są to produkty w pełni funkcjonalne, dzięki czemu nie będą one stanowić jedynie zbędnego dodatku, a praktyczny i przydatny gadżet. Co konkretnie możemy polecić?

Plecak dla dzieci Wacker Neuson – ten wszechstronny i pojemny plecak sprawdzi się w wielu sytuacjach. Dziecko wykorzysta go nie tylko do szkoły, ale również podczas wycieczek krajoznawczych, rodzinnych wyjazdów czy biwaków. Plecak dysponuje pojemnością 10 litrów, dzięki czemu pomieści najpotrzebniejsze zeszyty oraz książki.

Zegarek analogowy Cars – idealna propozycja na oryginalny prezent z okazji pierwszego dnia szkoły. Dzięki niemu maluszek już nigdy nie spóźni się na zajęcia lub szkolny autobus. Omawiany zegarek jest lekki, precyzyjny i nadaje się do użytku przez dzieci już od 3. roku życia.

Książki edukacyjne z serii “Mądra Mysz” – dzięki specjalnym książkom edukacyjnym, dziecko może rozwijać swoją wiedzę z konkretnej dziedziny zarówno w szkole, jak i w domu. Ponadto może przeglądać obrazki i czytać różne historie wspólnie ze swoimi rówieśnikami. W naszej ofercie znajdziesz dziesiątki różnych opowiadań, które dotyczą poszczególnych grup zawodowych, takich jak ratownik medyczny, rolnik, trener piłki nożnej czy dentysta.

Zabawki do domu

Rozpoczęcie roku szkolnego niekoniecznie wiążę się z zakupem specjalnych zabawek, z których dziecko może korzystać w trakcie lekcji lub podczas przerw. Równie ważne i przydatne dla jego rozwoju będą zabawki do domu, które po godzinach lekcyjnych będą wspomagać dalszy rozwój intelektualny maluszka. Wśród oryginalnych zabawek możemy polecić:

Sphero Mini robot edukacyjny – idealny przykład zabawki, która jednocześnie bawi i edukuje maluszka. Robot w kształcie kulki pozwala na granie w gry i naukę programowania. Robot ten może także posłużyć w formie kontrolera do zręcznościowych aplikacji Sphero Play. Producent zabawki pomyślał również o bardziej doświadczonych użytkownikach. Po przejściu wszystkich poziomów programowania, istnieje możliwość pobrania aplikacji Sphero EDU, która uczy języka JavaScript.

Mówiący robot edukacyjny Super DOC – kolejna zabawka dla młodych programistów, zainteresowanych ciągłym poszerzaniem swojej wiedzy. Omawiany robot może odgrywać jedną z czterech postaci: czarodzieja, wróżkę, smoka oraz rycerza, z czego każda z nich ma osobną misję do wykonania. Dołączone do zestawu karty z zadaniami pozwalają na zabawę we dwoje.

Zabawki dla małego nauczyciela – w skład tej kategorii zabawek wchodzą m.in. puzzle edukacyjne, zestawy naukowe, książki oraz tablice manipulacyjne. Każdy maluch znajdzie coś dla siebie!

Edukacja przez zabawę

Każde dziecko traktuje czas spędzany po szkole jako czas wolny, który można przeznaczyć na rozrywkę. W tym miejscu możemy pójść o krok dalej i połączyć zarówno beztroski czas odpoczynku, jak i rozwój intelektualny naszego maluszka. Właśnie z takim zamiarem przygotowaliśmy szereg specjalistycznych zabawek, które idealnie sprawdzą się podczas odpoczynku w domu lub w ogrodzie. W dodatku zabawki te podnoszą poziom świadomości zawodowej wśród dzieci, dzięki czemu mogą one jeszcze lepiej poznawać charakterystykę konkretnych profesji zawodowych. Co konkretnie możemy polecić?

Dla dzieci uwielbiających aktywny wypoczynek, przygotowaliśmy fantastyczne zabawki dla przyrodnika. Co ciekawe, wiele z nich równie dobrze sprawdzi się w codziennej nauce, a będzie to chociażby mikroskop Rainbow 50L Plus Moonstone. Mali muzycy z kolei docenią korzyści, które przyniosą im prezentowane przez nas zabawki muzyczne. Wśród nich znajdują się m.in. zabawkowe organy elektroniczne, mikrofony, zestawy perkusyjne czy gitary akustyczne. Mamy również coś wyjątkowego dla małych sportowców. Dla nich przygotowaliśmy szereg ciekawych produktów w kategorii sporty indywidualne oraz sporty drużynowe. Znajdują się tam m.in. piłki nożne, place zabaw, wyspy do pływania, tablice do koszykówki oraz zjeżdżalnie.

Zachęcamy wszystkich do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktową i sprawdzenie najnowszych promocji!