MIK-PACZ_MIK_PRZ_30_6+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 6+, w zestawie książeczka, gra, kaligrafia

30,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 6 lat. W skład tego zestawu wchodzi książeczka, gra, kaligrafia.

Dostępny w 24h Dostępny
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 6 roku życia.

 

Zestaw zawiera

 • Wigilijne marzenia książka - Prószy śnieg, pachnie świerk, Mikołaj pędzi saniami... Daj się oczarować magii świąt, otul się grudniowymi opowieściami! Była sobie Hania, która marzyła o białym puszku, co świat otuli. Była sobie Helenka, która największe pragnienie kryła głęboko w sercu. Oto w wigilijny wieczór siostry odkrywają, jak spełniać świąteczne życzenia. Coś wspaniałego! Tymczasem śnieg sypie i sypie, a mięciutki jak kocyk wędrowiec szuka domu pełnego ciepła i pieszczot. O kim tu mowa? I czy najgorsze święta mogą stać się najlepszymi? Historie rozgrzewające jak kubek kakao. Autor: Anna Potyra Ilustracje: Agnieszka Filipowska. Format:200x285. Objętość:16 str. Oprawa: miękka szyta 
 • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
 • Oaza gra mini - Wszystkie zwierzęta chcą dostać się do wodopoju. Które z nich dotrze tam jako pierwsze? Podczas gry będziecie zmieniali kolejność zwierząt w wyścigu do OAZY oraz będziecie starali się wytypować te z nich, które dotrą tam najszybciej. Gra zawiera: 56 kart, 5 figurek zwierząt, wkładkę oazy, instrukcję
 • Moja kaligrafia - Literki ksiażeczka - Zeszyt ćwiczeń przeznaczonych dla dzieci od lat 6. Rodzice i ich pociechy znajdą w nim literki z „instrukcją”, jak je napisać, a także ciekawe ćwiczenia oraz zabawy. Mały uczeń, rozwiązując ćwiczenia: poznaje litery, uczy się czytać, pisać „po śladzie”, doskonaląc umiejętności manualne i precyzję ruchów, uczy się logicznego myślenia i kojarzenia przez łączenie kropek. Książeczka została starannie opracowana merytorycznie i graficznie. Autorka zadbała o to, by każde ćwiczenie było zabawą i dostosowała je do wieku i zainteresowań przedszkolaków. Całość została uzupełniona zestawem naklejek, które zachęcają do zabawy.
  Opracowanie: Dorota Krassowska
  Ilustracje: Dorota Fic
  Seria wydawnicza: Moja kaligrafia
  Objętość: 16 str.
  Oprawa: miękka szyta
  Inf. dodatkowe: naklejki

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Zielony
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 6 lat
Rozwijane zdolności
Pamięć
Poznawcze
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_PRZ_30_6+