Sierpień 2021 – zabawka miesiąca! Cysterna John Deere

Sierpień 2021 – zabawka miesiąca! Cysterna John Deere

Połowa wakacji już za nami. To wcale jednak nie oznacza, że musimy rezygnować z ulubionych zabaw w ogrodzie! Jest to ważne szczególnie teraz, gdy zabawką miesiąca zostaje Rolly Toys cysterna dwuosiowa John Deere. Idealna do zabawy na świeżym powietrzu, która wraz z odpowiednimi traktorkami Rolly Toys tworzy niesamowity zestaw zabawkowy! Sprawdź, dlaczego warto zainteresować się tym produktem już teraz.

Cysterna dwuosiowa John Deere z pompką – zabawka miesiąca!

Postaw na bardzo oryginalny i niepowtarzalny prezent dla swojego malucha! Istny hit dla młodych fanów rolnictwa i ogrodnictwa. Cysterna dwuosiowa John Deere od Rolly Toys doskonale sprawdzi się podczas codziennych zabaw w ogrodzie. Specjalna pompka pozwala zwiększyć ciśnienie w zbiorniku i przystąpić do podlewania (aczkolwiek zastosowanie wody pod ciśnieniem może obejmować wiele innych aktywności, np. podczas zabawy w strażaka). W dodatku dziecko nie musi przejmować się ciągłym dolewaniem wody, ponieważ cysterna ma pojemność aż 30 litrów!

Produkt ten idealnie komponuje się z traktorkami Rolly Toys, wyposażonymi w zaczep holowniczy. Taki zestaw potrafi zaangażować maluszka na długie godziny i będzie powodem do częstego wychodzenia na zewnątrz. Na koniec najważniejsze! Cysterna ta dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie, ale tylko do końca sierpnia 2021!