Nowość! Drewniane zabawki ekologiczne od Klein

Bezpieczeństwo i ogromna frajda dzieci, bawiących się przy pomocy naszych produktów, to bez wątpienia jeden z naszych priorytetów. Swoją wizją wybiegamy jednak w daleką przyszłość i przykładamy ogromną wagę do produktów jak najbardziej naturalnych – wolnych od wszelkich chemicznych dodatków i barwników.

Między innymi z tego powodu w naszej ofercie pojawiły się niedawno ekologiczne zabawki drewniane marki Klein. To doskonała alternatywa do popularnych zabawek wykonanych z tworzywa sztucznego, która ma ogromne znaczenie, jeżeli pragniemy obdarzyć maluszka produktami w pełni naturalnymi.

Drewniane zabawki ekologiczne od Klein

Drewno od zawsze wydawało się wszystkim surowcem w pełni naturalnym. W rzeczywistości nie zawsze wyroby drewniane są w pełni bezpieczne dla dzieci. Dzieje się tak za sprawą m.in. sztucznych powłok lakierniczych i malarskich, które w przypadku wadliwej aplikacji, mogą zwyczajnie wycierać się w trakcie zabawy i pozostawać na rączkach maluszka. To stwarza już realne zagrożenie dla zdrowia małego dziecka.

Z uwagi na bezpieczeństwo i obsesyjne podejście do ekologicznych zabawek, nasza platforma wzbogaciła się o naturalne produkty marki Klein, takie jak w 100% drewniane klocki. Dzięki temu nasi klienci mogą wybierać oryginalne rozwiązania bez obaw o zdrowie i samopoczucie swoich pociech. Już teraz zachęcamy do zakupów i skorzystania z wyjątkowych promocji na wybrane produkty marki Klein!