Nowa odsłona strony Namileo.com

Zakupy przez Internet przechodzą istną rewolucję. W dobie nieustającej pandemii i nakładanych restrykcji, kupowanie nie tylko zabawek, ale również i wielu innych produktów dla dzieci, przeniosło się do Internetu. To sprawia, że niemal wszystkie branżowe sklepy online – w tym nasz portal Namileo.com – nieustannie przechodzą programistyczne metamorfozy. Z uwagi na rosnące zainteresowanie zabawkami dla dzieci, postanowiliśmy wdrożyć nową wersję naszej platformy zakupowej – Namileo.com.

Zobacz, co zmieniliśmy!

Wraz z uruchomieniem nowej wersji sklepu Namileo.com, zakupy stały się jeszcze prostsze, wygodniejsze i bezpieczniejsze. Nasi klienci mogą cieszyć się odświeżoną, stonowaną kolorystyką, łatwiejszym i bardziej intuicyjnym dostępem do kluczowych podstron serwisu, a także wygodnie i szybko przeglądać produkty na urządzeniach mobilnych. Przenosimy zakupy online w całkowicie nowy wymiar i spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów!

Nowy wygląd to nie wszystko!

Oprócz wspomnianych zmian czysto wizualnych i programistycznych, przygotowaliśmy dla naszych klientów coś więcej! Zupełnie nowe i częstsze dostawy oryginalnych zabawek dla dzieci, wygodne i bezpieczne płatności oraz szeroki wybór zabawek dla przedszkoli. Stawiamy na dynamiczny rozwój naszej platformy, tak aby zakupy naszych klientów były jeszcze trafniejsze, sprawniejsze i bardziej bezpieczne.

Zaufaj nam i postaw na oryginalne zabawki dopasowane do konkretnych pasji i zainteresowań Twojego maluszka! Pamiętaj, że czekamy na Twoje pytania i sugestie, które możesz kierować telefonicznie pod nr tel. +48 730 130 270 lub za pomocą e-mail na adres: bok@namileo.com.