Maj 2021 – zabawka miesiąca! Traktor na pedały Class Arion 410

Traktor na pedały Class Arion 410

Maj to idealny czas na zabawę w ogrodzie. Długi dzień, ciepłe powietrze i cudowny widok kwitnących roślin to wymarzona pora na aktywne spędzanie czasu na wolnym powietrzu. Czas ten doceniają w szczególności małe dzieci, które uwielbiają nie tylko wszelkie zabawy ruchowe, ale również pomoc przy wielu pracach ogrodowych. Właśnie z tego powodu przygotowaliśmy atrakcyjną zabawkę miesiąca, którą w maju kupisz w bardzo atrakcyjnej cenie!

Traktorek na pedały Claas Arion 410 – zabawka miesiąca!

Na miano zabawki miesiąca w maju 2021 zasłużył dziecięcy traktorek na pedały Class Arion 410 z przyczepką. Produkt ten został stworzony z myślą o małych fanach rolnictwa i ogrodnictwa. Traktorek pozwala na poruszanie się za pomocą pedałów oraz podpięcie pojemnej przyczepki. Dziecko może skutecznie i z ogromną przyjemnością pomagać swoim rodzicom lub opiekunom w wielu pracach ogrodowych, takich jak zwożenie liści lub piasku. Traktorek ten jest idealnym przykładem na to, że pożyteczną pracę można połączyć z ogromną dawką frajdy i zabawy na długie godziny!

Ten zabawkowy model idealnie odwzorowuje prawdziwy model maszyny rolniczej, wyposażony został w skrętną przednią oś, kierownicę z mechanicznym klaksonem, napęd łańcuchowy na tylną oś oraz koła z głębokim bieżnikiem. Zabawka sprawdzi się zarówno wśród 2-latków, jak i starszych dzieci.

Sprawdź, nasz produkt miesiąca już teraz!