Kwiecień 2021 – zabawka miesiąca! Hulajnoga dwukołowa Luca

Kwiecień to idealny czas na aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Aktywność fizyczna ćwiczy nie tylko koordynację ruchową dziecka, ale również dotlenia i wpływa na jego zwiększoną odporność organizmu. Wychodząc z tego założenia, przygotowaliśmy dla Państwa coś ekstra!

Zabawkę miesiąca, którą jest składana hulajnoga dwukołowa Luca marki Lionelo. Idealny pomysł na prezent dla chłopca i dziewczynki. W dodatku hulajnoga dostępna jest w dwóch wariantach kolorystycznych, co pozwala jeszcze trafniej uderzyć w gust młodej osoby.

Składana hulajnoga dwukołowa Luca – zabawka miesiąca!

Zadbaj o zdolności motoryczne, równowagę i koordynację ruchową swojego maluszka! Lekka i wytrzymała hulajnoga Luca od Lionelo to doskonała forma nie tylko wypoczynku, ale również i szybkiego transportu. Posiada m.in. trójstopniową, regulowaną wysokość kierownicy, dzięki czemu można ją łatwo dostosować do wzrostu dziecka. Hulajnoga została wyposażona w amortyzator ShockResist, który wpływa na komfort przemieszczania się. Rama natomiast wykonana została z lekkiego aluminium, dzięki czemu dziecko nie męczy się podczas długiej przejażdżki.

Sprawdź wszystkie zalety hulajnogi już teraz! Pamiętaj, że promocja potrwa tylko do końca miesiąca – upływa z końcem kwietnia! Postaw na oryginalny prezent dla małego chłopca lub dziewczynki, który z pewnością wywoła ogrom radości i będzie powodem niesamowitej frajdy przez długie godziny.

Przypominamy, że za dokonane zakupy możesz zapłacić później! Wybierz formę płatności odroczonej PayPo i ciesz się produktem nawet przez 30 dni bez płacenia. Co ciekawe, nie ponosisz przy tym żadnych dodatkowych kosztów. Pamiętaj tylko, aby zmieścić się z zapłatą za zamówienie w ciągu 30 dni od jego złożenia w naszym sklepie.

Życzymy udanych zakupów!