MIK-PACZ_MIK_POD_40_9+

Paczka mikołajkowa (kuferek świąteczny) dla dzieci 9+, w zestawie gry językowe, książka, długopis szpiegowski

40,00 zł
Brutto Dostawa w ciągu 7 dni

Bogato wyposażona paczka mikołajkowa sprawi radość każdemu dziecku w wieku powyżej 9 lat. W skład tego zestawu wchodzi gra słowna Słówkomania, kuferek świąteczny 2022, zeszyt zabaw edukacyjnych „Zgadywanie-doklejanie. Krzyżówki” oraz długopis szpiegowski.

Dostępny w 24h Dostępny
 • Produkty nie są spakowane, dzięki temu paczki można dobrać kolorystycznie według preferencji i dołączyć np. owoce,
 • Przeznaczony dla dzieci powyżej 9 roku życia.

 

Zestaw zawiera

 • Angielski na 6+ Edgard Games – Angielski na 6+ to zestaw 3 gier językowych dla dzieci i młodzieży, które w zabawny sposób sprawią, że nawet trudniejsze zwroty z języka angielskiego nie będą stanowić wielkiego problemu. Dzięki karciankom można poznać angielskie przymiotniki, czasowniki oraz rozmówki. Każdy kieszonkowiec składa się z talii 55 kart, dzięki którym każdy z graczy ma możliwość uczestniczyć w aż 4 wariantach rozgrywki: memory, karuzela, szachraj, klapek.
  W zestawie znajdują się trzy gry karciane:
  Kieszonkowiec angielski Let’s talk,
  Kieszonkowiec angielski Bitter sweet,
  Kieszonkowiec angielski Remember Forget
  Wiek: 9-99 lat
  Liczba graczy: 2+ graczy
  Czas rozgrywki: 20 minut
  Autor: Ewa Norman, Dorota Kondrat
  Ilustrator: Marta Ruszkowska, Maciej Łazowski
 • Kuferek Świąteczny 2022 – to nie jest zwykłe opakowanie! Naszym kuferkiem można się bawić! Daje ogromną ilość zabawy i radości. Grafika przedstawiająca stację Świętego Mikołaja, ogrom uwielbianych przez dzieci detali oraz otwierane elementy - okna. Kuferkiem będą zachwyceni zarówno dziewczynki i chłopcy. Wymiary kuferka - wnętrze kuferka: 30 x 21 x 10 cm. Wysokość rączki: 6 cm.
 • Na tropie hodowli fretek – Troskliwy Kornel, rezolutna Julia i dociekliwa Dela różnią się od siebie nie tylko charakterem. Wspólna misja połączyła ich jednak na dobre! W asyście psa Brzydala i ze wsparciem doktora Zwierza pomagają czworonogom w potrzebie. Gdy marzący o rozwiązaniu PRAWDZIWEJ zagadki posterunkowy Cezar (nie Cezary!) mówi im o porzuconej hodowli fretek, nie mogą pozostać obojętni. Nie wiedzą jeszcze, że małe zwierzątka okażą się ogromnym wyzwaniem... Czy uda im się odnaleźć właściciela kłopotliwego stadka? Jaką rolę w sprawie odegrają przejęty Cezar i skłonni do żartów bracia Deli? Dołącz do Klubu Obrońców Czworonogów i rozwiąż zagadkę hodowli fretek!
  Autor: Justyna Balcewicz
  Ilustracje: Katarzyna Kołodziej
  Seria wydawnicza: Klub Obrońców Czworonogów
  Format: 138x195
  Objętość: 136 str.
  Oprawa: miękka klejona
 • Długopis szpiegowski – magiczny długopis z lampką LED posiada tusz widoczny tylko w świetle wbudowanej latarki UV. Tusz podczas pisania jest niewidoczny, aby przeczytać niewidzialną wiadomość należy podświetlić kartkę. To świetna zabawa w ukrywanie informacji przed niepożądanymi osobami i idealny sposób, by strzec swoich sekretów. Zasilanie na baterie.

Parametry

Certyfikaty i atesty
CE
Nieodpowiednie dla dzieci poniżej 3 lat
Kolor
Wielokolorowy
Kolor dominujący
Niebieski
Płeć
Chłopiec
Dziewczynka
Wiek
od 9 lat
Rozwijane zdolności
Kreatywność
Poznawcze
Wyobraźnia
Ilość elementów
4
Marka
MIK-PACZ_MIK_POD_40_9+